Widok

Koszulka termoaktywna z długim rękawem - gdzie dostanę w Gdyni?

Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat na tym forum. Mam pytanie, czy znacie jakiś sklep sportowy w Gdyni gdzie można dostać koszulkę termoaktywną z długim rękawem? Coś takiego: http://www.oui.pl/zdjecia_zoom/8200/Koszulka_Termoaktywna_Henderson_d.jpg

Byłem w poniedziałek w Rivierze chyba w każdym sklepie sportowym i nigdzie nie mieli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdym wiekszym sportowym sklepie w jakiejść galerii handlowej - np. w Intersporcie w Riwierze. Albo w Decathlonie w Rumii. To już wlasciwie teraz sdandard na stanie sklepu sportowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie niestety nie było. Odwiedziłem w Rivierze - intersport,adidas,nike,4f,puma i sport center czy jakos tak. Nigdzie nie było, nawet sprzedawcy nie wiedzieli czy będą mieli w najbliższym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow, aż mi się nie chce wierzyć.. niedawno oglądałem w intersporcie, ale w gdańsku w galbałcie. dziwna sprawa.

możesz też poszukać w sklepach turystycznych, ale zadnych konkretnych w gdyni nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj jeszcze byłem na chylonii przy tesco w adidasie i w samym tesco w sklepie sportowym adidas/nike/reebok nigdzie nie było. ja to mam szczescie heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
e, w tych adidasach/nike/reebok to sie nie dziwie ze nie było.. celowałbym wiec w decathlon i sklepy turystyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście ... to jakaś porażka z tym ... Decathlon owszem oferuje jakieś tam ale ... ciężko w ogóle natrafić na zwykłe termoaktywne jednokolorowe z luzem na rękawach ... a jak już gdzieś (są) np. w sklepach jaki Opisałaś to ... ceny mają tak popieprzone że aż wstyd ... . Najlepiej śledzić oferty po całym naszym kraju z takimi rzeczami - bo on są i doliczyć sobie jakieś tam koszty przesyłki bo w mojej Gdyni - to jakaś przykra porażka z tym ... hej ...... .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich marketach nie znajdziesz dobrej jakościowo odzieży. Ja osobiście korzystam z odzieży Rab (Anglia) I każdemu ją polecam, brzmi jak reklama, ale gdybym nie miał to bym nie pisał. Co to za firma to znajdziesz opis w takim blogu turystycznym.
https://centrumkolarskie.pl/jaka-bielizna-termoaktywna-jest-najlepsza/
https://centrumkolarskie.pl/jaka-dobra-koszulka-na-lato-i-zime/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry