Koszykówka - Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo
~Magda
37.8.195.*
(5 lat temu) 30 sierpnia 2020 o 22:36
Cześć, chciałabym pograć rekreacyjnie w kosza od października na terenie Trójmiasta czy ktoś jest w jakieś zorganizowanej grupie i ma miejsce lub chciałby pograć?
0
0