Widok

Koszykówka Sopot

Witam wszystkich, razem z ekipą kilku znajomych koszykarzy amatorów ( wiek 23+ ) szukamy chętnych osób by pograć od 2 października na sali w Zespole Szkół Nr 1 w Sopocie. Sala będzie dostępna przez 2,5 godziny, 5 wejść w miesiącu - opłaty na dzień dzisiejszy = 17 zł za wejście może być mniej w zależności ile ludzi będzie regularnie chodzić. Chcielibyśmy uzbierać minimum 15 osób. ZAINTERESOWANYCH proszę o kontakt: 667160222 ( najlepiej po 16 ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakie dni tygodnia byłaby dostępna sala? i czy 30 lat nie jest przeszkodą? :) od razu mówię, że chęci sa i to wielkie:) spora przerwa w graniu...ale ogromny zapał do grania i powrotu formy sprzed lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak napisałem od 2 października, czyli gramy we wtorki, sorry za ten wiek 30+ oczywiście jest ok ( sam tyle mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego wszystkiego zapomnialem zapytac o godziny w jakich bedzie wynajęta sala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gramy w godzinach od 18-do 20.30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miejscówka mi bardzo odpowiada, ale 17 żł za grę to trochę dużo, 10 zł za grę mogę dać, może być krócej niż 2 godziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli będzie więcej osób niż 10 to powinno być mniej niż 17 zł, salę mamy na 2.5 godz nie krócej, tak wynika z umowy którą podpisujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Panów,
A czy wiecie może czy dziewczyny też grają w "jedynce" ?
Chętnie dolącze :) ( też 30+ :)))
kasiam2012@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat i zapraszam na salę do Sopotu - Zespole Szkół Nr 1. 2.5 godziny grania - 15 zł za wjazd / 40 zł za cały m-ąc z góry.
ZAINTERESOWANYCH proszę o kontakt: 667160222 ( najlepiej po 16 ;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry