Widok

Koszykówka w ZSSO w Gdyni

Potrzebne 2 lub 3 osoby do gry w Szkole Sportowej w Gdyni, duża sala. Powoli brakuje nam graczy, poniedziałki godzina 20 wjazd 15zł. Zgłoszenia pod postem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jakim poziomie gracie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy absolwentów ZSSO roczniki od '80 - '90 plus starszych graczy 40< , poziom nie jest zły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba jednak dla mnie za wysoki poziom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej aktualne?
Chętnie bym przyszedł, chociażby zobaczyć czy w ogóle mam szanse wam dorównać jakkolwiek, bo jesteście praktycznie jedynymi którzy grają w gdyni :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graja jeszcze na Witominie we wtorki +30 ale już nie ma u nich miejsc. ogólnie mało kto gra dzisiaj w kosza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym pogral w basket, gram raczej amatorsko wiec jakby nie bylo problemu to dajcie znac moj mail:alleniverson_denver@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam,
czy zgłoszenie dalej aktualne? znalazłoby się 1 miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi ale komplet już jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda.jeśli będzie możliwość skorzystania z czyjejś nieobecności to byłbym chętny. mieszkam niedaleko więc w 5 min byłbym;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej my już skończyliśmy granie na hali zostają teraz orliki lub metale, i teraz pytanie czy ktoś byłby chętny do grania , rocznik dowolny,
gramy w Rumii lub w Gd. jeśli ogarnie się dobre miejsce. Zachęcam do odezwania sie osób, którzy kochają tą grę.
Kontakt: 507295463, nadal77@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry