Widok

KotBulaj - opinia

Moim zdaniem miejsce mocno przereklamowane. Pierogi średnie jeśli chodzi o całość, ciasto trochę twarde, farsz- a zamówiliśmy pierogi ruskie oceniam na 4-- (niestety nie była to jednorodna, gładka masa a ze środka wypadały grudy twarogu). Na plus mogę dodać, że całkiem dobrze doprawione. Cebulka na wierzchu albo była kupiona jako gotowiec w którymś z supermarketów, albo Panie robią ją ze sporym zapasem i smażą przez kolejny tydzień (fuj!). Po tej omaście było mi naprawdę niedobrze. Obsługa jak za PRL-u jeśli oglądaliście film "Wszystko jest iluminacją" zrozumiecie o co chodzi. W sumie nie jest najgorzej, ale szału nie ma do pysznych i domowych pierogów jest jeszcze daleko.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, dziękujemy za słowa krytyki. Cebulkę robimy na miejscu, na bieżąco każdego dnia. Co do grudek twarogu, to jak to przy ręcznej robocie, mogło się to zdarzyć, ale oczywiście będziemy starali się poprawić, żeby zdarzało się jak najrzadziej:)
Natomiast uważam, że ocena, że daleko naszym pierożkom do domowych oraz pysznych jest mocno przesadzona, o czym na pewno poświadczą nasi stali klienci.
Zapraszamy za jakiś czas, mam nadzieję, że będzie Pani mile zaskoczona.
Pozdrawiam Panią oraz wszystkich dotychczasowych klientów, zadowolonych z naszych usług,
Załoga Pierogarni u Wujka Jacka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bywam w tym miejscu i zawsze pierogi ruskie były smaczne. U mnie w domu farsz ruski nie wyrabia się na gładką masę, tylko ma kawałki twarogu, kwestia gustu i smaku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry