Widok

Kpina

Masakra z tym placem zabaw , najgorsza obsługa , zwłaszcza kobiet , niemiła , niesympatyczna -zwłaszcza wysoka blądynka i mała czarna .Co innego faceci -pomocni i sympatyczni .Byliśmy z dziećmi 1 raz ( i ostatni zresztą ) Brak legitymacji u starszego dziecka 14 lat spowodował ze musieliśmy za niego zapłacić 39 zł . Nie dało rady wytłumaczyć zarozumiałej blądynce która zionęła samymi papierosami że jesteśmy 1 raz i nie wiedzieliśmy że trzeba zabrać dziecka legitymacje -żenada.Sam plac bardzo ładny tyle że mało oświetlony , wydawało by się że dzieci bawią się w piwnicy .Brak muzyki w tle , a jak juz coś puszczali to rozmowy z radia .Powinny lecieć fajne kawałki w stylu fasolki,akademia P kleksa itd.Ale widocznie liczne kierownictwo którego nie da rady nie zauważyć na placu nastawione jest tylko na zyski.Co do zysków-39 zł za 3 godziny nie jest mało,zważywszy że kasują jeszcze za każdą atrakcje w środku ( ciuchcia , samochodziki , \"ślizgacze\" itd -ŻENADA.Ale widocznie ten plac nie należy dla dzieci biedniejszych -szkoda.Dziecko wyszło z podrapaną ręką z powodu chipa- zegarka który na szczęscie w połowie zabawy żeśmy mu zdjeli.Niestety Pierwszy i OSTATNI RAZ.
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 3
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest OK ale blądynka przez "ą"?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Anito mamo Milana,a Ty zacznij używać znaków interpunkcyjnych,bo mega ciężko czyta się Twoją wypowiedź,a dopiero potem pouczaj innych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mamo Milanka jesteś żałosna - dzieci posiada się, bo się je kocha, niezależnie od zasobności portfela, czy wyliczeń ekonomicznych. Ale myślę, że nie jesteś zbyt lotna, aby to zrozumieć. Druga sprawa to organizacja czasu dla dzieci, to nie tylko płatne rozrywki, ale własna inwencja. Dziewczyno lepiej zamilcz, zamiast w tak prymitywny sposób obrażać innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co myślałaś, że na słowo honoru uwierzą, że ma 14 lat ? Oj naiwna, hehe. Skąd Ty się urwałaś "Blądynko"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hmmmm cos mi sie wydaje , że większośc tych opinie napisała ta śierdzaca papierosami blondyna!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry