Widok

Kradzież roweru

27.09.2018r. W godzinach 19.00-19.45 ukradziono rower. Rower marki B'twin stał pod weterynarzem na ulicy Azaliowej. Jeśli ktoś ma jakieś informacje proszę o kontakt na numer 690-882-880
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję zgłosic na komendzie. Co za dziadostwo znów na tym osiedlu. Psy zasrywaja znowu chodniki, bachory kwiczą za oknem, ceny w netto coraz droższe, postawisz rower to ukradna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakieś info o rowerze było na drzwiach fresh-a , że znaleziono ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje bardzo z informacje . Zadzwoniłem .... to nasz rower :) Raz jeszcze wielkie dzięki . Pozdrawiam Sąsiada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No proszę. Historia z happy endem. A dziś przy płocie do szkoły stał zielony rower w ogóle nie przypiety. Centralnie na chodniku. Nie wiem czy nie szanują czy za dużo maja.
Swoją drogą przechadzalam się dziś koło tej lecznicy i jak na moje takie cicho-ciemne miejsce niby lecznica a tak nieprawdę niewiadomo co tam robią. Teren wokół zaniedbany, dziury w chodniku, jakby jakies koczowisko. Takie nijakie to wszystko, żeby nie powiedzieć że brzydkie miejsce. Nie wiem kto wydał zgodę na budowę tu tego szkaradztwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co robia w lecznicy? Leczą zwierzęta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No widzisz jak bylem w austrii to rower kucharza stal przez tydzien przy ulicy... moze powoli i nasz kraj sie zmienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no to super!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry