Widok

Kradzież spacerówki - Różany Stok

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Dziś w nocy między godziną 22 a 6 rano z klatki 1c przy ulicy Różany Stok skradziono spacerówkę trzykołową X-Lander XT 2011 (kolor "Desert" - ocień beżowo-oliwkowy z ciemno brązową "tapicerką" i z pomarańczowym uchwytem dla dziecka. Wózek używany zaledwie 3 tygodnie. Drzwi na klatkę są zamykane, zakładam, że złodziej był "z zewnątrz", a drzwi były niedomknięte, z czym w sumie się nie spotkałam do tej pory. Jeszcze dziś będziemy prawdopodobnie mieli dostęp do nagrania z monitoringu. Kradzież została zgłoszona na policję. Jeśli ktoś z Państwa coś zauważył, proszę o informację, niech złodziej nie czuje się bezkarny. A swoją drogą to trzeba być nie lada "gangsterem"żeby ukraść osmiomiesiecznemu dziecku wózek....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten link będzie lepszy: http://www.youkids.pl/images/tmp/9/9/e/c/kits/x-t-xt-x-lander-kolor-desert.250x200-s.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj (4 lipca) wieczorem ok. 20 jadąc rowerem ulicą inżynierską widzieliśmy z mężem 2 porzucone wozki dziecięce . Obok stał policyjny radiowoz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, wiem, tam był nasz wózek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak, zebrali jakieś ślady? DNA, odciski?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, Panie "Ponury", kimkolwiek Pan jest...ale przekazałam policji nagranie z osiedlowego monitoringu, na którym bardzo dobrze widać złodzieja, bo połakomił się na wózek o 4 rano, kiedy było już widno. Gdybym się uparła, to bym domagała się od policji zebrania odcisków palców, ale wydaje mi się, że to gra niewarta świeczki. Panowie policjanci mają ważniejsze sprawy na głowie (Przy okazji serdecznie pozdrawiam panów Policjantów, którzy zaangażowali się w sprawę. Dziękuję!). Liczę jednak na to, że ten człowiek, kiedyś wpadnie, bo profesjonalistą z pewnością nie jest. A pod względem moralnym taki typ, który okrada dzieci, jest dla mnie dnem... Ja bym nie zbiedniała, ale taki "mafiozo" nigdy się nie dorobi. Szkoda słów. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nanieś zdjęcie tego typa co dokonał kradzieży tutaj na portalu, czasem spaceruję z psem o takich godzinach, na osiedlu wówczas głucha cisza to się typa ustawi, lub po prostu mu się wytłumaczy, że nie należy okradać nikogo a szczególnie dzieci. Czekam na fotki lub zapis z monitoringu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponury wstydzi sie przync,ze jest z branzy,hm- z sopotu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd? Z jakiego Sopotu? KMP Gdańsk :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry