Widok

Kraina lodu

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Kraina lodu.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna bajeczka! Polecam.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czesio dał radę z dubbingiem

Może komedią bym tego nie nazwała,a raczej dramatem...ale wartość wizualna bezcenna. Żałowałam,że nie byłam na 3d
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozczarowana.

Spot reklamowy podbił moje serce i z niecierpliwością czekałam na premierę. z kina wychodziłam rozczarowana. To nie jest komedia. Za mało Olafa :( , bajka raczej dla dziewczyn ( księżniczki, wątek romantyczny) , niż chłopaków. Byłam z 5 latkiem, który w połowie filmu chciał już wyjść. Poza tym nie do przyjęcia jest czas reklamowy przed filmem. poszliśmy na seans na godz. 13.30. Film zaczął się o 14.10 !!! Nigdy więcej nie pójdę do Multikina, totalna strata czasu i pieniędzy.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 27

Polecamy

Byłem z moją 5, 5 roczną córcią i bardzo jej się podobało. Spokojnie można się spoznić bo jest sporo ale za to fajnych reklam przed filmem.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super bajka!

Podobała sie zarówno naszej 6 letniej córce, jak i nam czyli jej rodzicom. Dowcipna, z morałem a do tego jeszcze zachwycała pod względem walorów wizualnych. A Olaf rozbrajający;)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Magia....

Byłam na 3D, film mnie oczarował, czułam się jak mała dziewczynka, której ktoś w śnieżnej kuli pokazał i przypomniał dzieciństwo... magia..
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba tylko dla dzieci

Gdyby nie fajny bałwanek i renifer oraz okulary w 3 d to bajka beznadzieja, ja liczyłam na cos wiecej ale dla dzieci moze byc
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24

bardzo fajna

mam 12 lat i wraz z moją rówieśniczką poszłam na nią i bardzo nam się podobało. Tak naprawdę to ta bajka nie była zupełną komedią ale nam się podobało i bardzo proszę nie myśleć, że jesteśmy jakimiś maluchami bo to nie prawda bo nie znacie nas( hehe) ale naprawdę polecam ocena 10/10
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetny

Byłam z przyjaciółką na nim (mamy po 16 lat:)) i muszę powiedzieć, że jest to moja nowa ulubiona bajka Disney'a! rewelacyjna, ma świetne przesłanie, super dialogi i jest naprawdę idealną bajką dla każdego, bez limitu wiekowego :) uwielbiam i serdecznie wszystkim polecam :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Baedzo bardzo fajna

byłam na niej w kinie z rodzicami i młodszym bratem . Choć mam 14 lat (hehe)
to bajka mnie oczarowała fabuła,postacie, ścieżka dzwiękowa i grafika wprost idealne zaraz po wyjściu z sali kinowej chciałam ją obejrzeć jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz....(mogłabym tak w nieskończoność ) Bajka mnie oczarowała , a oglądając o mało się nie popłakałam , a no i humor też oczywiście był ;P. Swam był najlepszy. Można się pośmiać i popłakać . Bajka jak najbardziej dla małych i dużych . Gorąco polecam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam!

Witam. Byłam na tej bajce z moim młodszym bratem i rodzicami, ale żadnemu z nas się nie podobała.. Typowa dla małych dziewczynek lubiących księżniczki itp. Jednak pozytywnie zaskoczył mnie koniec bajki, ponieważ nie przypominał większości innych filmów. Księżniczkę nie uratował książę, ale jej własna siostra.
Według mnie film nie jest godny polecenia dla chłopców i dziewczynek, które nie przepadają za typowymi "romansidłami" ;).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Polecam

Bylam w kinie z moja 3.5 letnia corcia,mezem i tesciowa i wszyscy bylismy pod wrazeniem :) Mysle,ze na 3d pewnie bylony jeszcze lepiej ale ze wzgledu na wiek mojej coreczki musielismy obejrzec w 2d. Moje dziecko 3/4 bajki stalo wpatrzone w ekran. Piekne piosenki i kolory. Faktycznie moze troszke bardziej bajka dla dziewczynek jednak powiem to jeszcze raz- przepiekna!:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękna baśń. Polecam w szczególności dla dziewczynek. Byłam z 5-letnią córką i obie wyszłyśmy zachwycone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

kraina lodu

Kraina lodu to jedna z wielu porywających animacji Disneya. Jest to coś w rodzaju królowej śniegu H.CH.A. Film bardzo mi podoba. Jest w nim dużo piosenek tak jakby był to musical, a z tego co wiem nie jest to "podane" w formie musicalu. Bohaterowie są świetni najlepsza jest Elsa. 😊
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

super

Hej odrazu powiem ze mam 12 lat i bardzo mi sie podobało mamo co się nie popłakałam na końcu olaf mnie rozbroil bardzo100% polecam poczulam sie jakbym tam byla... To bylo piekne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magiczna

Ta bajka jest naprawdę magiczna i przecudna. Kiedy Ją oglądałam to naraz chciało mi się płakać i śmiać.:) Najbardziej podobało mi się kiedy Anna śpiewała piosenkę ULEPIMY DZIŚ BAŁWANA po chwili skojarzył mi się Olaf, którego dziewczynki czyli Anna i Elza ulepiły. Bardzo i to bardzo polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

GORĄCO polecam ten ZIMOWY ;) i BAJKOWY film.

Wspaniała produkcja, zachwycająca animacja pełna kolorów, detali i innowacyjnych rozwiązań, nawet w 2D. Historia piękna - po prostu bajkowa! Film dla całej rodziny: wzrusza, bawi (bardzo błyskotliwe dialogi), wyciska łzy - nawet ja uroniłem parę ;( i posiada ładny i mądry morał. Do tego kapitalna ścieżka dźwiękowa; cudnie zaśpiewane piosenki z polskim dubbingiem, szczególnie przez Katarzynę Łaskę, która gra Elzę (Mam tę moc!!!).https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk
Moje córki (10 i 8 l) były zachwycone, żona i ja też miło spędziliśmy czas. Dobra klasyczna rozrywka. Jeżeli komuś podobały się takie bajki jak Zaplątani (2010), Strażnicy Marzeń (2012), Ralf Demolka (2012) lub Tajemnica Zielonego Królestwa (2013) to i tym razem nie będzie zawiedziony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słabe

Film nie zachwyca. Disney robił lepsze filmy i mogli się bardziej postarać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jedna z lepszych bajek jakie ostatnimi czasy wyszły....fantastyczna ścieżka dźwiękowa, morał, dialogi...podobało się całej rodzince : dużym małym i średnim. Fakt bajka zdecydowanie dla dziewczynek :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna

Super. pawer. Wow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozdrawiam na maxa

Polecam to jest super to jes takie magiczne i takie ladne i cie na to do kina :-) i tez przepiekana jest ta piosenka mam te moc to jes superowo magiczne goraco polecam kazdy powinien to lubic jak maja na imie ci aktorzy ciekawe kraina lodu polecam i polecam i goraco polecam polecam i polecam to magiczne naprawde icie na ta bajke kraina lodu juz w kinach polecam :-) naprawde polecam baj baj pzdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ta bajka poniewaz jest magiczna bylam na niej w kinie w 3 d i bylo su
Er. Ggoraco polecam:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

superowa i magiczna

Bylam na nim w kine w 3d ta bajka mnie oczarowala choc dzis jest 15 styczen to i tak ta bajka jst fajna powiem ze niektorzy mowią ze im sie nie podoba dla mnie to piekna i magiczna bajka goroco polecam i pozdrawiam milych feriiii:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paulina biegon opowiada o krainie lodu

To super bajka.kraina lodu to bardzo ciekawa i zarówno super śmieszna bajka.kiedy na niej byłam bardzo mnie zaciekawila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paulina biegon opowiada o krainie lodu

To super bajka.kraina lodu to bardzo ciekawa i zarówno super śmieszna bajka.kiedy na niej byłam bardzo mnie zaciekawila.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!

Byłam z dziećmi: córka 6, syn 12 lat i wszyscy świetnie się bawiliśmy. Polecam dla całej rodziny. Ja osobiście już nie mogę się doczekać, kiedy będzie na DVD.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez rewelacji

Moja córka 8 letnia wynudfziła się i gdyby nie bałwanek Olaf i renifer które to postaci w drugiej połowie filmu ożywiały go to chybaby zasneła, teksty dubbingu jedynie dobre ale nie dla dzieci, sądząc po reakcji widowni przeciętny kolejny film przygodowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cudowna bajka!

Moje dzieciaki są zachwycone (10 i 14 lat)! Mi też film ten wycisnął kilka łez. Mądre dialogi, piękna sceneria,przejmująca sytuacja i miłość dwóch sióstr! Po wyjściu z kina udaliśmy się do sklepu po płytę z piosenkami z filmu. Dzieciaki znają już wszystkie na pamięć i śpiewają całymi dniami. Mi też to się udzieliło :) W domu teraz jest wyjątkowo :) Zdecydowanie film warty obejrzenia. Od teraz nasz ulubiony. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Relaksująca bajeczka

Moja 3-latka zachwycona, ja zrelaksowana, bałwanek Olaf bardzo śmieszny. Super wypad do kina.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nudny

Mam 12 lat. Gdy zobaczyłam reklamę nie mogłam się doczekać premiery. Myślałam, że głównym bochaterem tej bajki będzie właśnie Olaf, bo tak pokazywała reklama. W filmie pojawiał on się BARDZO ŻADKO i nie grał zbyt dużej roli w historii. Ogólnie bajka nudna, ciągle tylko śpiewają(a najbardziej wkużające było chyba właśnie to, że ciągle w nich powtażają "pierwszy raz jak sięga pamięć", aż rzygać się od teog chce). Ja z moją koleżanką zasnełyśmy w połowie, a mój tata i młodszy brat wyszli z kina. Gdyby nie Olaf i renifer także wyszłabym z tatą z kina. Jeżeli chodzi o animację i efekty 3D są wspaniałe, ale fabuła beznadziejna. Daję 2/10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Były lepsze

Mam wrażenie, że autorzy skupili się bardziej na animacji niż na historii, która okazała się tylko pretekstem. Akcja rozwija się za szybko i nie mamy czasu tak naprawdę przywiązać się do żadnej postaci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

polecam i to bardzo

Animacja bardzo ciekawa,wspaniała baśń dla mniejszych widzów (moja córka 3,5 lata) i dla dorosłych. Córka zarejestrowała fabułę i przekaz był trafiony, akcja wartka i szybka do wychwycenia tyko przez dorosłych.- każda kategoria wiekowa znajdzie w tym filmie coś dla siebie. Efekty fantastyczne i dopracowanie szczegółów robi wrażenie. W mojej ocenie super spędzone popołudnie :))))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moja 3,5 latka byla zachwycona! obejrzala cala bajkę w kinie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupię DVD

Jest to jeden z tych filmów, które kupie na DVD by obejrzeć z dziećmi jeszcze raz. Pięknie pokazana miłość siostrzana, a do tego... Uczy rezerwy w sprawach miłości damsko-męskiej! :) jednym słowem jest cos wiecej w tym filmie :) polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cudowna...

...historia, piękna animacja i piosenki, mądry morał.
Polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetna

Ciepła, zabawna historia :) Piękne efekty, bardzo mi się podobało ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam bo warto:)

Oglądałam razem z mężem:) I baaardzo nam się podobało:) Oczywiście Olaf podbił serca, muza zapadająca w pamięć, bardzo, bardzo udana produkcja;) Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

kraina lodu

Najlepszy film na swiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kraina lodu

fajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto!

mieliśmy oglądać "bo dzieci chciały bajkę a nie można ich puścić samych" (4-6 lat) a po chwili tak się wciągnęliśmy, że nawet babcia się śmiała. Naprawdę warto obejrzeć, niektóre teksty mogą rzeczywiście śmieszyć tylko starszych ale dzieci też wpatrzone w ekran przez cały czas, a kto ma 4-latka ten wie, że to nie takie łatwe. Naprawdę super bajka, chyba jedna z fajniejszych jakie widziałam i, co ważne, śmiesznych a nie głupkowatych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie mogę obejrzec cały film?Nie mogę się doszukac:(((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mega bajka

Tylko szkoda ze nikt nie zauważył ze olaf przeklina w tej bajce gdy potwór śnieżny rzuca nim o śnieg on spada i mówi (to się sprawa poszła c****ć)ale super mega bajka niewiem jak ją opisać. Ale jak oglądałem ją z siostrą to ze śmiechu wpadłem z łudziałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry