Kralech

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Felgi

Gdańsk, Franciszka Schuberta 94

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jonas - opinia Wczoraj byłem.Wszystko super! Szef sprawdzi za free jeszcze inne...
~Jonas
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Karol - opinia wątek zamknięty zle wywazyli kola do tego gburowaci pracownicy omijać!
~Karol
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Słabo wątek zamknięty Brak kultury, drogo i profesjonalizm z lat 60tych...
~Były klient
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Wymiana opon od kilku lat wątek zamknięty Od kilku lat korzystam i jestem zadowolony, wymiany przeprowadzane sprawnie i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Odradzam wątek zamknięty Ogolnie nie polecam , cenowo drogo w porownaniu do innych serwisow a i...
~Pawel
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty Bylam w warsztacie wymienic opony na letnie. Cena kosmiczna - 120 zł, ale...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Tarcze hamulcowe wątek zamknięty Założono mi tarcze na nieoczyszczone piasty - mimo że uczulałem przy...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Geometria kół wątek zamknięty Geometria kół na najwyższym poziomie - 2 stanowiska, szybka obsługa,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

UWAGA ! wątek zamknięty W lipcu kupiłam w Kralech 2 używane opony - zapewniano mnie, że są w bardzo...
~M80
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Ceny nieporównywalnie wysokie, obsługa szuka "dziury w całym", brak...
~bb
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Nie warto, wysokie ceny, szukanie okazji do wyciagnięcia pieniędzy wątek zamknięty Obsługa "niby sie zna", ale wypuszczanie klienta po naprawie koła w którym...
~SD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

warto wątek zamknięty Sprzęt do ustawienia zbieżności robi wrażenie. Fachowa obsługa, ceny podobne...
~czarek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

polecam!! wątek zamknięty świetna i miła obsługa.. wysoka jakość wykonywanych usług..
~wiola
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2008

mak - opinia wątek zamknięty Korzystam z ich uslug od kilku lat. Bardzo fachowa obsluga, tylko ceny...
~mak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Fachowcy wątek zamknięty byłam tam dwukrotnie - w sprawie ustawiania zbieżności i zmiany opon. Obsługa...
~asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Fachowo w relacji do konkurencji wątek zamknięty Serwis ceni się ale robią dobrze. Warto zapłacić trochę wiecej i mieć pewność...
~Chris
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2009

W zakresie - przekładka opon wątek zamknięty Trafiłem z polecenia i również polecam.
~sWx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

17

wątków

do góry