Widok

Kredyt hipoteczny pod zastaw

Mamy taką zagwostke chcemy z mężem kupić bliźniak w stanie deweloperskim . Najpierw zamysł byl taki żeby sprzedać moje mieszkanie i całość pieniędzy przeznaczyć na ten nowy dom +dobrać kredyt na brakującą część i remont. Zdolność mamy. Ale obiło nam się o uszy że można wziąsc też kredyt na nową nieruchomośc pod zastaw tej którą posiadam i nie sprzedawać mieszKania a je zostawic. Jak to wygląda ?? Czy wtedy do końca spłaty kredytu nie mogę sprzedać mieszkania czy mogę i wtedy spłacić sobie kredyt ? Albo je wynająć żeby zarabialo na siebie ? Proszę o porady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest możliwość zabezpieczenia się na innej nieruchomości, ale musi być ona odpowiedniej wartości i w większości banków też musi być wkład gotówkowy. Istnieje też możliwość, że dajesz w zabezpieczenie swoje mieszkanie oraz to mieszkanie, które kupujesz i przy odpowiednich wartościach nie musi być wówczas wkładu własnego w postaci gotówki. Masz wówczas wpisany bank na hipotece dwóch nieruchomości.
http://plmfund.pl/kredyt-hipoteczny-pod-zastaw-mieszkania-wlasnosciowego/

Więcej informacji na temat takiego finansowania znajdziesz na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

System oddymiania (3 odpowiedzi)

System oddymiania w hali produkcyjnej. Jak wyglada?

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry