Widok

Kredyt

Czy można iść teraz do banku w celu składania wniosków o kredyt hipoteczny, czy na razie nie przyjmują w tych sprawach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idź i się dowiedz, wszystko w twoich pazurach stopy coraz mniejsze i reszta też...patrz glapinski ryj swynski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pitole co za ludzie. Chcesz się czegoś dowiedzieć, ale jakcyś d**ile, którym odpierdala, bo za długo siedzą w swoich śmierdzących czterech kątach, muszą się wypowiedzieć. Jak nie masz nic do powiedzenia ciekawego, to się nie udzielaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To że nie wiesz co to są stopy procentowe i jaki mają wpływ na kredyty nie upoważnia cie ciemniaku do wyzywania ludzi którzy wiedzą od d**illii, co najwyżej chciałeś zamieścić swoją ksywkę wszędzie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj byłem załatwić pewną rzecz w banku, placówka pracowała prawie normalnie: godziny otwarcia zostały skrócone o 2 godziny a do środka wpuszczana jest tylko jedna osoba, poza tym wszystko "po staremu" czyli jak zwykle g*wno załatwiłem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz przecież do doradcy finansowego się zgłosić i Ci zrobi wycenę w kilku bankach , jak kupowałem tak zrobiłem to teraz też działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie , jestem doradca finansowym i nie zapłacisz nawet pół grosza pomogę ci dora464@wp.pl Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry