Pan Tomasz jest z najwyższej półki. Mialem wczesniej rehabilitantów, ale nie takich jak On. Kontakt z nim złapałem natychmiast i jestesmy na Ty. Mam poważne zmiany w kręgosłupie szyjnym na odc C3-C4,C4-C5,C5-C6. MRI wskazywało na operacje. Drętwiały mi oba ramiona z bólem palców i miałem silny ból pleców podłpatkowy. Obecnie miałem tylko trzy zabiegi. Czuje sie mega. Klawiki i bańki, które stawia Tomasz są nieodzowną formą terapii. Do tego pełne ustawianie kręgosługa. Pełna kontrola nad tym co się dzieje i mega terapia manualna, która jest czasochłonna (bita godzina, nawet więcej). Po terapii czuję, ze ją miałem. Nie mam żadnych efetków ubocznych, jak ból, czy, że coś sie gdzieś nie tak przestawiło. Dodatkowo ten człowiek, nie ucieka się do stosowania jakiegos wysublimowanego sprzętu terapeutycznego. Wszystko robi to swoimi własnymi rękoma, przywozi na zabieg tylko niezbędne rzeczy (w tym własną kozetkę). Posiada ogrom wiedzy w przełożeniu na doświadczenie. Tomaszowi zaufałem juz po pierwszym zabiegu. Jest bardzo cierpliwy. Mówi co bedzie robił i dlaczego (potrafi to łatwo wytłumaczyc). Tomasz, dzięki, że mnie prowadzisz!