Widok

Krótko i na temat

-Słaba wentylacja, kilmatyzacji brak, Dzieci spocone aż z nich cieknie, byłem w górnej cześci labiryntu - nie ma czym oddychać - słabsze dziecko mogłoby zemdleć.
-Całkowity brak nadzoru obsługi
- Ceny z kosmosu
- Płaci się 39 zł i wszystko wewnątrz powinno być już za darmo a tutaj kolejka płatna, samochody płatne, koparka 5zł, jakieś flippery, jazda samochodem komputerowym 2 zł i jak od razu masz kolizję to przepada - nie jest na czas - dziecko grało 10 sekund. koszy
Powinny być jakieś darmowe dystrybutory z wodą.
Jeśli chce się przejść z dzieckiem 2 letnim przez labirynt to jest takie miejsce za kręconą zjeżdzalnią skąd nie można wyjść bo dziecko samo nie przejdzie po linie z supłami a samemu nie da rady go podsadzić, utkneliśmy tam na 15 minut i musieliśmy prosić o pomoc przypadkową Panią. Tylko reklamówka na stronie internetowej tak fajnie wygląda.
Nieporozumieniem jest zakaz wnoszenia własnego jedzenia - ja mam 2 latka i chciałbym żeby coś zjadł ale, nie koniecznie chamburgera. Fajnie byłoby mieć jakiś jogurcik czy coś innego swojego.

ALE PRZEDE WSZYSKIM: DUSZNO, GORĄCO, DROGO, PŁATNE TO CO POWINNO BYĆ W RAMACH TYCH 39 ZŁ.

Byłem ale szybko, mnie tam nie zobaczą
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 4
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak przeczytałem to powinno byc wiecej a za to ze przychodzimy powinni nam zaplacic!
a ja ciesze sie ze jest takie miejsce i ceny nie sa wygorowane w stosunku do atrakcji.... 39 przez 3 godziny to po 13 pln na godz za mnie i za dziecko czyli po 6,5 na głowe za godzine! gdzie tak masz?. na argument ze przeciez to dla dzieci nie dla nas to powiem ze chetnie bawie sie ze swoim i jak widzialem inni tez, a w kinie za bilet dla siebie placimy, nawet na bajki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry