Widok

Kryptowaluty

Wszyscy moi przyjaciele i znajomi bardzo uważnie śledzą bitcoina i są bardzo zaniepokojeni, gdy jego cena spada. Rozumiem, że ludzie zainwestowali pieniądze i nie chcą ich stracić, ale czy kryptowaluty mają teraz takie samo znaczenie jak kiedyś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To oczywiste, że nie interesujesz się kryptowalutami, a w szczególności bitcoinem. Już dawno temu ludzie zdali sobie sprawę, że jest to bardzo opłacalna inwestycja. Spójrz na ceny kryptowalut https://ekipaforex.pl/ i na to, jak się zmieniają. Zamiast czytać za dużo, po prostu przeanalizuj sytuację.

Cóż, przy okazji, wiele osób śledzi teraz proces związany z kryptowalutami. Tak więc wszyscy są zaniepokojeni jego upadkiem i myślę, że ludziom po prostu szkoda zainwestowanych pieniędzy. I nadal uważam, że kryptowaluty mają wartość.

Inne tematy z forum Nauka

Cosinus Gdynia (7 odpowiedzi)

Polecam szkołę Cosinus, w tym roku ukończyłam tam liceum i zdałam maturę. Fajne podejscie...

żeglarstwo (5 odpowiedzi)

czy ktoś moze mi tu polecic jakaś dobra szkółke zeglarsk a w trójmieście oraz do jakiego klubu...

COSINUS SZKOLA POLICEALNA TECH. MASAZYSTA (21 odpowiedzi)

Witam, czy ktos chodzil do Cosinusa w Gdyni na technik masazysta? Jesli tak jakie wrażenia, jaki...

do góry