Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renata z Gdyni - ocena Pani Krystyna Bernecka, to zarządca nieruchomości o wysokiej kulturze...
~Renata z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Najem mieszkania Gdańsk wątek zamknięty Wynajmowaliśmy trzy lata mieszkanie u Pani Krystyny Berneckiej i z ręką na...
~Krzysztof i Karolina ul.Dąbrówki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

POLECAM wątek zamknięty PROFESJONALNA,MIŁA OBSŁUGA. OTRZYMAŁAM KONKRETNĄ POMOC I WYCZERPUJĄCE...
~ZOFIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Pani, która tam pracuje ma w głębokim poważaniu klientów. Widoczny brak...
~Michał
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Magdalena Usztwant - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura P. Krystyny Berneckiej, mialam...
~Magdalena Usztwant
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Z usług tego biura skorzystałem z rekomendacji moich znajomych , przy...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Zdecydowanie polecam usługi tego Biura. wątek zamknięty Profesjonalnie zajęli się wynajmem, a potem sprzedażą mojego...
~Bożena Krzyżanowska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Biura wątek zamknięty W 2008 r. za pośrednictwem Biura kupiłem mieszkanie. Biuro było obecne przy...
~Tadeusz Gierdziejewski
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Super szybka i pomocna obsługa wątek zamknięty Dałem do sprzedania mieszkanie w maju. Oferta szybko została opracowana i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2010

BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA wątek zamknięty Tydzień temu oglądałem mieszkanie z oferty tego biura, które mi się spodobało...
~piotrek746
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

10

wątków

do góry