Widok

Kryty skate park

Chcial bym poznac wasze opinie o powstaniu krytego skate parku. Najwiekszym minusem tego miejsca byla by oplata za wejscie. Plusem jednak to ze grala by sobie muzyka i mozna by jezdzic caly rok. Oczywiscie istnialy by karnety, promocje, zawody, oraz darmowe wstempy. Ceny biletow zalezaly by od czynszu za pomieszczenie, kosztu wyposarzenia oraz liczby przychodzacych osob.Sorki za ortografie ale jestem dyslektykiem :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy właśnie taki skate park i życzymy Ci powodzenia i cierpliwości, bo na pewno Ci sie przyda. Istniejemy od niedawna i jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć. POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mysle ze by sie nie zwrocilo. Malo popularny sport w naszym kraju. Jednak kto ma troszke kaski chce byc TRENDY to wiadomo bedzie sie tam pokazywal. Z drugiej jednak strony nie ma koneserow tego rodzaju rozrywki bo nie ma gdzie jezdzic....

Pozdrawiam ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem na tak!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry