Widok

Krzyki dzieci sąsiadów pod oknem

Zastanawiam się , czy komuś także przeszkadza zachowanie dzieci pod oknami. Mieszkam na parterze i jak tylko zrobi się ciepło, czuję się tak jakby moje mieszkanie było placem zabaw. Sąsiedzi wypuszczają dzieci na plac zabaw a one zamiast tam bawią się pod oknami mieszkań na parterze; grają w piłkę , która obija się o balustradę , wpada na lub pod balkon, krzyczą , biegają i stale zakłócają spokój. Muszę siedzieć ze stale zamkniętymi oknami i zasłoniętymi roletami, nie ukrywam mam tego dość. Może ma ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać, dodam że rozmowa i prośby nie przynoszą rezultatów , a ja się czepiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
Pewnie ż esie czepiasz . A gdzie maja się bawić jak nie na placu zabaw ? Jak byłaś mała to gdzie się bawiłaś ? Jak kupowałaś mieszkania na parterze trzeba było się z tym liczyć a do tego nie przesadzaj więcej dzieci siedzi przy komputerze niż bawi się na dworzu .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13
Piłka kopnięta przez te dzieciaki ląduje często na balkonach pierwszego piętra. Zgodnie z prawem budowlanym plac zabaw ma się znajdować 10 m od okien . Jak myślisz czemu? Plac zabaw to jedno , a zabawy pod cudzym oknem to co innego. Może rodzice powinni je zabrać pod własne okna również parterowe, ale własna matka je goni , bo za bardzo krzyczą. Pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
proszę czytać ze zrozumieniem, przedmówczyni napisała, ze mają się bawić NA placu zabaw a NIE POD jej balkonem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autorka napisała wyraźnie ,że nie bawią się na placu zabaw tylko pod oknami jej mieszkania .
Ludzie skąd was tyle złośliwości ?:)
Jestem w ciąży ale nie bronie każdego dziecka ,dobrze wiadomo ,że dzieci ,tym bardziej niewychowane potrafią bardzo hałasować i nie raz widziałam jak dzieci nie bawią się na placu zabaw tylko kopia piłkę pod czyimś oknem.
Racją jest to ,że mogła Pani kupić mieszkanie wyżej bo nie ukrywajmy mieszkanie na parterze jest dla ludzi o mocnych nerwach ,tym bardziej w nowych blokach.
Z tym problem nic się nie da zrobić ,ewentualnie może Pani napisać skargę do spółdzielni i poprosić administrację o wywieszenie kartki na korytarzach aby rodzice zwrócili dziecią uwagę gdzie ich miejsce.
Również niech Pani sama spróbuje zwrócić dziecią uwagę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Lecz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobieto,ogarnij się,ciągle masz pretensje do dzieci,że się bawią na placu zabaw.Może lepiej żeby się bawiły po klatkach schodowych lub na ulicy.Przy kupnie mieszkania już pani wiedziała,że jest plac zabaw,to trzeba było kupić dom na odludziu.Rolety to są zaciągnięte od 7 lat.Jesteś kobietą upierdliwą dla dzieci i wszystkich lokatorów,nikt tak nie daje się we znaki wspólnocie.A niech się pani przyzna ,gdzie załatwia się pani kot,oczywiście jest wypuszczany przez balkon do piaskownicy,w której potem bawią się dzieci.Nie życzymy sobie wyzywania nas od przesiedleńców i hołoty,czynsze płacimy bo byśmy już nie mieszkali. Niech pani zajmie się sobą i mężem będzie więcej z tego dobrego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
było trzeba się nie mnożyć
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Ujeścisko

Patio Verde (3 odpowiedzi)

Patio Verde powstaje w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum. Szybko można...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (8 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Hill Park (4 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz...

do góry