Widok

Ks Waldemar Bajena

Wie może ktoś co się dzieje z ks Waldemarem pidobbo został przeniesiony do innej parafii ale nie mogę znaleźć info do jakiej....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie ! Nie ma o nim żadnej informacji w spisie księży ba stronce archidiecezji. Ksiądz Zegarski został przeniesiony do Gdańska a o Waldemarze żadnych wieści :((( Najlepszy ksiądz jako mógł się nam w parafii trafić ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Bajena miał dobrą bajerę. Jak jeszcze mój kolega był lektorem u Ducha św w Gdyni to nie raz słyszał jak się chwalił gosposi jakiego to ma fajnego synka czy córeczke.
Takich to powinno się automatcznie wyrzucać z kapłaństwa a nie przenosić do innej parafi czy przymykać oko.
Jak pomyśle że ten nudny jal flaki z olejem dzieciorób nie chciał mnie dopuścić do bierzmowania to mnie szlag trafia.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podobno zrezygnował z kapłaństwa
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale jak??? Zrezygnował ??
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to nie możliwe! Dlaczego? I co teraz gdzie można go znaleźć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wśród szarych obywateli wypatrywać :) Waldemar zrezygnował z kapłaństwa podobno. Życzę mu szczęścia ! Mam nadzieję, że się odnajdzie w nowej rzeczywistości. Wszystkiego dobrego !!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Waldemara możecie znaleźć w Domu opieki Serenus na Ujescisku pracuje tam jako opiekun zrezygnował z kapłaństwa raczej biskup w końcu zrobił z nim porządek 3 dzieci i tak długo się utrzymał jako ksiadz
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd masz te wiadomości,czy to jest prawda?.....na pewno?
Proszę odpisz i Potwierdż.
MW
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wejdź sobie na stronę serenus i znajdziesz go na zdjęciach jako opiekuna zadzwoń do kuri każdy udzieli info ze został przeniesiony w świecki stan coś jeszcze trzeba
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tak ogólnie ..dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro ma dzieci i kobietę to przynajmniej normalny facet. Wolę takich, którzy mają normalną rodzinę niż rozglądają się za młodymi chłopcami albo innymi księżmi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
do góry