Widok

Książka

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Znacie jakieś tytuły książek które warto przeczytać? Ostatnio czytałem Metro 2033 możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ptasiek" - bardzo dobra książka, ale "W księżycową jasną noc" jeszcze lepsza :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1.Dziennik geniusza - jeżeli lubisz Salvadora Dali :) to jego zapiski :) cudowna książka, przy której można się uśmiać do łez :)

2. Pani Bovary - standard literatury XIX wieku... świetna, pochłania się ją po prostu w dwa wieczory :)

3. Lolita - tego chyba nie muszę przedstawiać :)

4. Ptasiek - w tej można się zakochać i czytać milion razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przypuszczałam, że tyle ciekawych książek mnie ominęło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh ;)

http://www.derekhaines.ch/vandal/2012/02/the-most-stupid-book-titles-ever/

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem, jestem, najprawdziwszy kryminał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A już jesteś po lekturze drugiego tomu ? bo tytuł "Całkiem inna historia" mógłby sugerować że to już nie kryminał tylko np: erotyk albo książka kucharska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przy tej ilości skandynawskich kryminałów byłoby to możliwe, ale skoro jest 5 części to chyba było całkiem nieźle ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie kryminał się słabo sprzedawał :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie, bo tom drugi ma tytuł : "Całkiem inna historia" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oraz tom drugi "Mam psa co dalej ?" i tom trzeci "Zdechł pies." ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś tu czyta niebanalne książki ;)

Od siebie polecam serię kryminałów Hakana Nessera, tom pierwszy : Człowiek bez psa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może coś bardziej ambitnego:D?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

a jeżeli lubisz literaturę niemiecką to polecam:

Vom kleinen Maulwurf, der wissen wollte, wer ihm auf den Kopf gemacht hat"- Czyli o małym kreciku, który chciał wiedzieć, kto mu narobił na głowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehehe bez jaj:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry