Widok

Kto idzie jutro na lumpki *ciucholand* ??? :)))

Ktoś chętny na mały maraton ? :) Jutro 50% wyprzedaże :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo :) a jakies miejsca godne polecenia z tereuWrzeszcz, Zaspa, Przymorze ..Oliwa? :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0