Widok

Kto ma internet z firmy WAVE Banino

Chce zmienić internet na tego dostawce,jak się sprawuje internet ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja używam i jestem zadowolony, nie mam zastrzeżeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A sprawdzał ktoś jak wyglądają pingi w godzinach szczytu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
cały czas mam ok. 10ms; z tego co pamiętam to jest możliwość wzięcia internetu na próbę i przetestowania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do autora wątku - a co zadecydowało, że właśnie Wave? To nie jedyny Internet radiowy w okolicy. U mnie też jest możliwość przetestowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
Czy ty gościu musisz zaśmiecać każdy temat o internecie reklamą swojej marnej firmy? Rzygać się chce od czytania tego. Wszędzie amelek.net.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bo oczywiście Wave to się tu nigdy nie reklamuje, w ogóle. Zadałem konkretne pytanie, dlaczego właśnie Wave - co takiego mają, co przekonało do wyboru spośród kilku radiówek, właśnie tej. Chyba nie przechodziliśmy na "ty", ale jak Gościu uważasz moją firmę za marną, to może zdobądź się na odrobinę konstruktywnej (trudne słowo) krytyki, zamiast pluć jadem. Jak coś jest nie tak, staram się to poprawić. A z dolegliwościami żołądkowymi proponuję zgłosić się do lekarza. Specjalnie by się nie reklamować, tym razem podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Również pozdrawiam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
A jaki jest cennik amelka? bo szukam i nie znajduje.
Dlaczego wave bo 20mb/s ma za 65 zł

A ma Pan lepszą ofertę???z niskim pingiem?

to proszę info na daniels22gda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Info wysłane. Oferta negocjowana indywidualnie po wizji lokalnej w konkretnej lokalizacji, zwykle da się zrobić lepszą. Ping jak niski ma być i dokąd konkretnie? Fizyki nie da się oszukać, prędkości światła nawet Wave nie zwiększy, w szkle jest 2/3 tego co w próżni i dlatego do routera brzegowego gdzieś pod Warszawą mam około 7ms. Jak potrzebny bardzo niski do jakichś szybkich transakcji giełdowych (high frequency trading) to tylko radiolinia mikrofalowa i raczej nie z Banina, brak widoczności bo Ziemia zbyt okrągła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Też proszę o informację , cekol3@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj ze my wpisujemy w umowie predkość bez magicznego "do".
Gdy mamy jakas awarie/prace planowe wszyscy klienci objęci problemem z automatu dostają sms'a z informacją co się dzieje i kiedy przestanie.

Sam siedze na radiówce ( swojej wlasnej ) bo od roku nie moge sie zebrać by przekopać 5 metrów kabla. To o czymś świadczy (-;
Oferta jest elastyczna.

http://www.speedtest.net/my-result/5605735056

Było by 90/90 ale jambox te 15-20 Mb potrzebuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma "do" w umowie, bo są już odpowiednie zapisy w regulaminie:

http://wave.com.pl/pliki/wave_regulamin.pdf

§ 6 ZAPISY DOT. WYBRANYCH USŁUG
1. Prędkość Internetu zależy od wybranego pakietu.
Nazwa pakietu określa maksymalną prędkość
pobierania (podaną jako pierwszą) oraz wysyłania
(podaną po ukośniku) w Mb/s. Jeśli nie ma podanej
prędkości wysyłania to jest ona równa 1/10 prędkości
pobierania.
2. W przypadku przeciążenia sieci Operator stosuje
kolejkowanie ruchu. Przeciążenie nie może
powodować całkowitego wyłączenia Usługi, a jedynie
ograniczenie prędkości.

czyli tak samo jak wszędzie (u mnie też) - i nie ma co się dziwić, cudów nie ma, wszystko opiera się na statystyce, nie tylko Internet zresztą, płatna autostrada też nie gwarantuje że zawsze pojedziemy z maksymalną dozwoloną prędkością, a nawet w banku nie ma w kasie tyle gotówki ile suma wszystkich (gwarantowanych przecież) depozytów. Da się zrobić prawdziwą gwarancję (odpowiednik fizycznego przechowania w skrytce, czy prywatnej drogi tylko dla nas i nikogo więcej), ale to kosztuje (a i tak nie ma gwarancji, że gotówka czy nawet złoto nie straci na wartości, albo że nawierzchnia naszej prywatnej drogi nie popęka na mrozie).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
I niestety to jest drogo za 20 mb bez publicznego adresu. I do tego na czestotliwosci ogolnodostepnej 5ghz, która się coraz bardziej przytyka.
Obecnie mamy na szeregu radio 6Ghz od amelka, i cena jest 55 zł brutto za obecnie ok 40 mbit. Upload tez zdecydowanie jest lepszy w amelek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dla czego o limicie transferu nie wspominasz ??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo Amelek to żart .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ping 1400 pobieranie 1.Mb/s w porywach 3 .Odległość od masztu 1km.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyczyny mogą być różne, trudno powiedzieć nie wiedząc gdzie dokładnie - ale to raczej nieliczne miejsca, nie cała sieć. Wyjścia w świat nie brakuje już od ponad roku, na dniach ruszy kolejne by tamta sytuacja (dotycząca wszystkich klientów) nigdy więcej się nie powtórzyła. Proszę o zgłoszenie na e-mail, dołączając wynik certyfikowanego pomiaru narzędziem ze strony https://pro.speedtest.pl/ . Na maszcie jest kilka różnych systemów radiowych, sektory są też w różnych kierunkach, sama odległość nic nie mówi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

amelek net to, porażka - 100 mb od anten tragedia !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

amelek net to, porażka - 100 mb od anten tragedia !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj dawno ktoś nie odkopał starego wątku. Znaczy chodzi o to, że w kablu jest tylko fast ethernet a nie gigabit? Zgłaszaliście problem bezpośrednio dostawcy? Kiedy ostatnio? Wiecie że jest pandemia, w szkołach nauka zdalna i chyba wszyscy dostawcy Internetu mają pełne ręce roboty by nadążyć za rosnącym ruchem w sieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy test po podłączeniu: http://www.speedtest.net/result/5570585615.png - zobaczymy, czy dalej też tak da radę, ale jest obiecująco :)

Co prawda jeden test to za mało, ale na więcej nie było czasu, więc jak nie zapomnę dopiszę za tydzień jak wrażenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam Wave i nie narzekam.
Łącze jest spoko, dość stabilne, szybkie.
W porównaniu z innymi operatorami jak zmieniałem łącze na Wave to oferta była znacznie atrakcyjniejsza bo z 6Mb/s przechodziłem na 40 Mb/s w podobnej cenie.
Dla domowego łącza jest to jak najbardziej zadowalająca prędkość.
Jak do tej pory może z raz była jakaś awaria i to w momencie kiedy w Baninie były problemy z prądem, więc przyczyna dość oczywista.

Co do Amelka, to nie jest zaskoczeniem że dość nachalnie przegląda fora, ponieważ nie ma strony internetowej (przynajmniej jeszcze niedawno nie miał) więc skąd ludzie mają wiedzieć o jego sieci i możliwościach ? Pocztą pantoflową ? :)
Obu dotychczasowych dostawców znalazłem poprzez najpopularniejszą wyszukiwarkę, za I razem rozpatrywałem Amelka, ale odpadł własnie z powodu brak stronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co prawda test do Gdyni, ale w domu po wifi a potem radiem do Wave więc do obojętnego serwera i tak wynik gorszy niż byłby na kablu - a tu ping 10ms!

http://www.speedtest.net/result/5589786893.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wole t mobile bez limitu kabli anten maly sprzecik w pokoju goscinnym smiga jak ta lala lte seriale i filmy w hd z hbo go cena to 40 zl minus to ze umowa na 2 lata ale nie zamierzam zmieniac ale znajomi maja z wave i sa mega zadowoleni z obslugi i samego internetu amelek podobno gorszy i slaby serwis i obsluga
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
T-mobile prawdziwe bez limitu, to niestety duży sprzęcik z kablami i anteną bynajmniej nie w pokoju gościnnym (radiolinia NEC iPasolink 400) i tak około dwa zera do ceny (umowa na rok) - wiem bo sam mam (nie mój wybór, zaczynałem współpracę jeszcze z GTS który potem został wchłonięty). Zapraszam za 2 lata, a może szybciej jak samo się zlimituje (cudów nie ma, LTE to nie magia tylko też radio). Nie wiem dlaczego podobno gorszy - może warto byłoby wypróbować zanim się powtórzy zasłyszane opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ale pan amelek sie myli sprzecik wielkosci zwyklego rutera bez kabli i anten no przepraszam do sieci trzeba go podlaczyc jeden maly kabelek sprzet d link lub huawei jakie radiofonie co za bzdury pan pisze jako fachowiec
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jako fachowiec odróżniam prawdziwe bez limitów na profesjonalnym sprzęcie, od marketingowego "bez limitów" na dlinku czy innym "wuj wie" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pan Amelek ma tu racje, bez limitów to tylko slogan który fajnie brzmi w TV i radiu. Sam mam CP i bez limitów wygląda tak że po przekroczeniu pewnej liczby GB internet jest nie do użytku, no tak limitu nie ma bo internet działa ale po co internet który nie pozwala na wykonywanie podstawowych czynności w rozsądnym czasie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Amelek slaby wave lepszy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
fajnie, już to napisałeś :) po co dublujesz ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Z tej strony nachalny amelek :) - tak, wielu klientów mam z polecenia "pocztą pantoflową" bo komuś działa i polecił znajomym. Jak będą pracownicy (temat w trakcie załatwiania - dużo papierów, badania lekarskie do prac na wysokości, szkolenia BHP itp.) to będzie i lepszy serwis, a w wolnej chwili zrobią też lepszą stronkę. Po niedawnym zwiększeniu wyjścia w świat prędkości mam podobne jak Wave, stały publiczny IP (u wielu innych dostawców opcja za dopłatą/dla biznesu) u mnie w standardzie dla każdego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
To napisz jak to się stanie faktem, zamiast od roku czy więcej pisać 'jak będzie'.
Zostań politykiem.. "To nie Nasza wina... to Nasi poprzednicy.."
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
a cennik publiczny masz, żeby porównać ? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Większość płaci 45 netto + 23% VAT = 55,35 zł brutto. Ceny są negocjowane indywidualnie, po wizji lokalnej. Pod pewnymi warunkami może być nawet... TAK, TYLKO 1,23 zł miesięcznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
a cena instalacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1,23... Może jeszcze dopłać, żeby ktoś chciał umowę podpisać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie jak ktoś załatwi 5 klientów, to będzie mógł płacić 1,23 :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak masz antenę nadawczą Amelka na domu, to masz 1,23zł. Wciąż jednak mimo ceny nie znam prędkości w Amelku, bo takich informacji nie ma.

Poza tym, na stronie jest informacja o cenach "Ceny już od 36,90 zł" co nie zgadza się z tym co mówisz.

Czyli nie masz cennika.

No i inne firmy ustalają cenę brutto "zaokrągloną" a nie netto.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak przechodzisz od konkurencji i da się wykorzystać już istniejącą instalację, to też masz 1,23 zł do końca roku 2016. Prędkości zwykle do 30 Mb/s, tam gdzie warunki techniczne pozwalają - do 30, bo tyle wymaga dla dostępu szerokopasmowego dyrektywa unijna do roku 2020. Ceny mam negocjowane indywidualnie, po wizji lokalnej. Cena instalacji to już naprawdę indywidualna sprawa, stopień trudności jest bardzo różny. Da się wynegocjować 110,70 zł/kwartał co daje 36,90 miesięcznie. W czym problem że ustalam cenę netto i liczę brutto dodając 23% VAT, tego nie wiem - a może kiedyś wybierzemy sobie mądrzejszych przedstawicieli którzy obniżą VAT na Internet, wtedy u mnie potanieje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Miałem internet z Cyfrowego Polsatu i jak się wprowadzaliśmy 2 lata temu wszystko śmigało. W maju 2016 nie działało już nic :( W godzinach szczytu internetu praktycznie nie było... Zdecydowałem się na WAVE przekonała mnie cena i brak umowy długoterminowej. Sprzęt i instalacja też w uczciwej cenie. Jestem bardzo zadowolony jedyne co by mnie przekonało do zmiany dostawcy to jakiś rozsądny kabel, ale patrząc na to ile już było różnych obietnic pewnie nie nastąpi to szybko. Krótko mówią WAVE - polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
OK, fajnie że działa. Mam trochę kabla, choć nie wiem czy rozsądny i gdzie najlepiej go zakopać :)
W maju czekałem jeszcze na zwiększenie łącza w świat (załatwiane od stycznia, w końcu udało się w lipcu - taki urok współpracy z dużymi dostawcami), ale teraz zachęcam do wypróbowania alternatywy. Proponuję podobne prędkości, stały publiczny adres IPv4 dla każdego bez dodatkowych opłat (własna adresacja bezpośrednio od RIPE), możliwość podłączenia w wolnym od zakłóceń paśmie licencjonowanym (jako jedyny w gminie Żukowo mam rezerwacje częstotliwości w paśmie 5925-6425 MHz).
Wiem, jeszcze nie mam ładnej strony. Cierpliwości. Znam jedną konkurencję która w ogóle nie ma strony, wcześniej mieli ale nie przedłużyli na czas swojej domeny i przepadła - i jakoś na forum o tym cisza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no dobra dobra a miała być próba zrobienia czegoś na familijnym, jakiś kabelek z jednym radiem na szereg itp i temat znowu umarł? Ja tak czekam i czekam i dalej nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego szereg 55F na kardamonowej ma wspólne radio. Trzeba się zoorganizowac i do amelka uderzyć. Ja tak uczyniłem i obecnie mamy radio na dedykowanej czestotliwosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak masz czas to się organizuj, ja nie mam czasu ani ochoty latać po sąsiadach i robić za kogoś robotę, miał ruszyć 4 litery, pogadać z ludźmi czy byli by zainteresowani itp no ale wyszło jak zwykle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie Ty jesteś taki zapracowany stawianiem tego baraku w ogródku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja Wam mogę dostarczyć dowolne łącze,
musicie tylko :
- zorganizować dostawcę,
- zorganizować infrastrukturę,
- wynegocjować umowy
- zaprojektować sieć lokalnie

Wtedy już pójdzie z górki, wiadomo nie wszystko od razu,
aha strone internetową też zrobie w wolnym czasie oczywiście..
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wygrałeś :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobudówkę robię z lądowiskiem na helikopter
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jak zwykle - zaraz ruszamy 12 liter (ja + 2 instalatorów), może być?
@~elemenTH: proszę o kontakt, nie wiem od którego szeregu zacząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żebym się nie kontaktował to bym nie narzekał :) No ale jestem cierpliwy i ciągle czekam, ograniczyłem nawet uszczypliwości na forum bo wierzę w lepsze internetowe jutro :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak coś fajnego będzie dostepne w szeregu 38 dajcie znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostawcy internetu nie znają roboczych numerów budynków...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie znam roboczego numeru budynku, wszyscy tu rzucają jakimiś tekstami "szereg 38", "szereg 51" a ja mieszkam i nie mam bladego pojęcia, który jest który :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na osiedlu familijnym chyba oficjalne numery domów są już wszędzie (a jak nie, to można odgadnąć jakie będą na podstawie istniejących). Proszę podawać jednoznacznie nazwę ulicy i numer lub zakres numerów od-do, to jakoś trafimy :) - i nie, temat nie umarł, jeśli o kimś zapomniałem to proszę się przypomnieć (dzwonić lub pisać sms na 691677546).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, mam internet od firmy Wave od niedawna, instalacja była profesjonalna i szybka - minimalne koszty uruchomienia usługi (w przeciwieństwie do pozostałych). Internet działa sprawnie, nie napotkałem żadnych problemów. Godziny szczytu jak u wszystkich, transfer potrafi spaść o kilka Mbit ale nie drastycznie. Godny polecenia dostawca radiowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jak z pingami w szczycie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu w przypadku takich produkcji jak theCrew, Fifa, czy CS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam wave, ping średnio 20-40 wiec jest cacy ale dziś wyjątkowo niestabilnie -_-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koszty uruchomienia usługi są u wszystkich podobne (bo i sprzęt podobnie kosztuje, a instalacja to czasem kilka godzin pracy), co najwyżej bywają rozłożone na raty i stąd wrażenie że są niższe. Od października również robimy profesjonalne i szybkie instalacje - już pracują u mnie instalatorzy. Specjalna promocja na przejście od konkurencji - po szczegóły proszę pisać lub dzwonić, im szybsza decyzja tym więcej można zyskać. Pozdrawiam i zapraszam. PS. Tak, stroną www też się zajmiemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Akurat koszty w Wave okazały się dużo mniejsze niż Pan proponował. Każdy na forum wie że Pan zawsze ma jakieś powody: nie działa bo ktoś inny winny, drogo bo każdy ma drogo, bez montażu bo nie ma ludzi, bez oferty bo nie ma strony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny zawsze można negocjować, pokazując ofertę konkurencji - postaram się przebić każdą. Nie wiem o co chodzi z tym "nie działa bo ktoś inny winny" - proszę konkretnie, co i kiedy u mnie nie działało i kto był winny. Teraz z montażem, bo od połowy września ludzie już są. Stronę też zrobią w godzinach pracy, jak nie będzie dobrej pogody do instalacji. Jeśli coś jeszcze jest nie tak, proszę o KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bywa różnie ale 20-40 to takie realne wartości, tu ma wpływ użyta technologia połączenia. Do domowego zastosowania sprawdza się dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
image

za ok 40 zł m-c :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
o 3:05 jak jesteś pewnie sam na łączach to spoko, daj speedtesta o 18 :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
~w~~)
Mielismy mały problem z nowo postawionym przekaźnikiem, od 23 powinno byc lepiej.

Jak są specjalne oferty za przejście od konkurencji to proszę:
Za przejście od Amelka instalacja złotówkę, i 3 miesiace gratis :-)

A niech stracę, od wifi-net'u tez :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
uff, bo ten nadajnik nawalił ze trzy razy w ciągu miesiąca, a ostatni tydzień trochę zamulał (25-30mb zamiast 40). Dobre wieści :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W tamtej okolicy bedzie jeszcze kilka malych poprawek, a pozniej bedzie znacznie lepiej. Takie choroby wieku dziecięcego ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na jakiej podstawie stawiacie takie stacje nadawcze ze sieje waszym ssid po całym domu?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
SSID widać nawet kilka ulic dalej, choć połączyć się nie dało (laptop ma za małą moc nadawania by hotspot go słyszał w drugą stronę). Cóż, pasmo ogólnodostępne - nadawać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ;) - niby są przepisy o dozwolonej mocy, ale od dawna nikt tego nie kontroluje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej fizyka niż moc.
Już pomijając temat ze norma eirp jest strasznie kulawa, to akurat w tym miejscu nie jest w zaden sposob przekroczona.
karta ma 16dbm, antenka - jakiś taki patyk od rojtera, moze ze 3.
Generalnie moc jest zla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i 85 zł za 40 M:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale może całą dobę a nie od 3 nad ranem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ja zacząłem tę wojnę, ale dobra - od teraz do odwołania za przejście od Wave dam 6 miesięcy. I od muli-wifi też. Dotyczy nowych klientów, którzy nie byli wcześniej u mnie (nie chodzi o to by co chwilę skakać tam i z powrotem i mieć cały czas gratis), po pozytywnej weryfikacji warunków technicznych. A godzina 3:05 jak widać na obrazku jest w strefie czasowej PDT (Pacific Daylight Time) czyli UTC-7, a u nas póki co jest UTC+2. Czyli 9h różnicy, u nas 12:05. Nie godziny szczytu, ale też sporo ruchu (klienci biznesowi w godzinach pracy).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Do "Amemlek" mam od Pana internet juz z 5 lat i przyszedł czas na wymiane rutera? Pytanko czy trzeba nowy ruter ustawiać czy wystarczy kupić nowy podłączyć i po ptokach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba ustawic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można zadzwonić do mnie, to podjadę z nowym routerem, pomogę skonfigurować i przy okazji zrobię przegląd instalacji czy np. nie trzeba wymienić kabla (akurat w 2011 miałem 3 kartony z wadliwej serii nieodpornej na UV, większość już wymieniłem ale jak gdzieś się jeszcze ostał to awaria prędzej czy później jest pewna, więc jak widzę taki kabel to od razu wymieniamy). W takich sprawach najlepiej kontaktować się bezpośrednio do mnie, nie przez forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super dzieki za odp.zadzwonie.w poniedzialek.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak z netem na Strumykowej? działa? jak działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa dobrze. Dla całego szeregu da się zrobić też w paśmie licencjonowanym (większa i droższa antena, ale lepsza jakość - brak zakłóceń od innych sieci).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W tej chwili popieram pana elemenTH
- czasy "osiedlówek" i innych takich sieci już dawno minęły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoro minęły, to co jeszcze tu robicie? LTE bez limitów dobre na wszystko :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rozumiem ze piszesz papier na służebność każdego kabelka przebiegającego przez budynek, urządzenia montujesz w miejscu dostępnym z zewnątrz, na które też masz napisany papier, ze o jakimś niezależnym zasilaniu nie wspomnę?
Mamy kilka kilometrów takiej sieci na skrętkach, ludzie się zmieniają, więcej z tego problemów niż pożytku.
teraz CPE kosztuje tyle co 100 metrów dobrego kabla, nie opłaca się kombinować. Każdy ma swoją antenę, swój zasilacz, a my święty spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej na każda instalację osobny akt notarialny. I koniecznie niezależne zasilanie, panel foto + wiatraczek + aku wymieniane co 2 lata. A jakie to ekologiczne... widzę czasem takie obrazki podróżując po kraju, jakieś podświetlane znaki drogowe a tuż obok słup oświetleniowy (ale niestety ktoś z kimś się nie dogadał by puścić kawałek kabla, a że płaci podatnik to cena nie gra roli). Jak ktoś chce to u nas też można dokładnie tak samo - każdy sobie może mieć swoją antenę i swój zasilacz. Ale to jest nadal zwykłe 5GHz, trochę już mało przyszłościowe - dużo większych prędkości się nie wyciągnie, pozostaje równać w dół "kto da jeszcze taniej" a ostatnio już "kto więcej dopłaci". Można zrobić lepiej, ale wszystko zależy od ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
napiszcie jakąś ofertę - co polecacie na osiedlu królewskim Chmary? jakie ceny i szybkości, gdzie da się normalnie oglądać streamy, zasysać itp a także uploadować? Ktoś kładł światłowód ale już ponad rok się nic nie odzywa i tylko kabel leży pod trawnikiem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nasze nieprzyszłościowe 5ghz spokojnie przerzuca tyle ile Twoje 23 (-;
http://www.speedtest.net/my-result/5663546446 speedtest w baninie, dwie ulice od Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.wave.com.pl

Można wziąć na testy (-;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ISP - UPC :) W baninie powiadasz robione?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
upc w baninie ciekawe :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, większość klientów wave wychodzi z ip upc ( mamy od nich dzierżawione adresy ( ogólnodostępne w googlach info )

Bo chyba nie mam takiego łącza od upc w bloku:
http://www.speedtest.net/my-result/5692155970
Ale dla niedowiarków następne testy bede robił z naszych adresów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
1GBit nie ma ale 250MBit są, jak puszczacie 200 jednym radiem na całe banino to faktycznie musi być fest prędkość :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj, ze to mniejwięcej tyle ile nasza konkurencja ma na kilkaset klientów :-)
Takie linki w Baninie mamy dwa, z 2 niezależnych źródeł ( redundancja ) oba można bez problemu zupgradować do x2, można dołożyć trzeci, ale narazie nie widzę sensu - realny ruch wszystkich klientów jest małym procentem naszych możliwości tam. Klienci nie narzekają. No może poza dniem wczorajszym - obróciło nam jedną antenę i przez chwile zrywało połączenie, ale - łatwiej zwizować antene niż pospawać przekopany światłowód:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
no ja miałem już u was chyba z 5 awarii, ale cały czas zakładam, że to przez ten najnowszy nadajnik, który ma choroby wieku dziecięcego - muszę w końcu sprawdzić jakieś gry online, bo streaming bez zarzutu jak do tej pory
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja rowniez mialem troche tych awarii, czasem trwaly po kilka dobrych dni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co polecacie bo juz nie wiem :( wave, amelek, coś innego? Wiadomo, że usługodawca zawsze opisze swoje w superlatywach ale jak to wygląda obiektywnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam amelek ale na 6Ghz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moje 5ghz jest nieprzyszłościowe bo używam tylko dozwolonych w teraźniejszości u nas kanałów, dużo tego nie ma (na zewnątrz 100-140, bez 128 i 132 bo radar meteo - razem 9 kanałów po 20MHz, a tylko na głównym maszcie 6 sektorów co 60 stopni). Mikrotika na 40MHz w superchannel to i ja potrafię postawić, zupgradować x2 do AC 80MHz czy nawet dostawić trzeciego - można ale nie wolno, widziałem niedawno w Baninie radiowóz UKE, kto wie może właśnie szukali takich "przyszłościowych"... A radiolinie na 23ghz jednak mogą więcej (obecnie 300/300), symetrycznie i legalnie no ale drogo. Niestety, nieuczciwa konkurencja zwykle jest tańsza i lepsza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja Polecam Multi Wi-Fi mam od dwóch lat jestem zadowolony ,przez ten okres była jedna awaria i to 23-ciej. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z właścicielem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda słów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda slow to amelek tym bardziej ,ze facet pisze pod różnymi nickami , sam sobie pisze sam sobie odpowiada....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
... żałosny jesteś z tym wojowaniem ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty Elemelek się do pracy weź a tylko wojowanie Ci w głowie !!!!
Ani porządnej strony żeby łatwiej kręcić ... oferujesz 40Mbs a limity ściągania wprowadzasz . W Wave są awarie ale nie ma limitu jak u Elemelka .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam neta z multi-wifi, firma nie przekrzykuje się na forum, za 50zł mam uczciwe 20-30mb pingi ok.5, ani jednej awarii od maja, jestem zadowolony, ale jeśli inter-komp zaproponuje podłączenie po kablu za rozsądną cenę, a nie za 399 to też rozważę, na chwile obecną mi wystarcza

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mam od nich. W zeszłym roku podpisałem umowę na 8 mb/s za 65 zł. Od tego czasu pojawiły się sporo lepsze oferty, ale wystarczył jeden mail do administratora sieci i systematycznie podnosili prędkość nie zmieniając ceny. Teraz w tej samej cenie mam 25 mb/s na ping też nie narzekam. Przez ten czas awaria była jedna ok godz. 22:00 ale do 24:00 naprawili :) Kontakt też dobry odpowiadają nawet w weekendy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też mam neta z multi-wifi.pl i wreszcie jestem zadowolony z jakości łącza . Wielokrotnie mierzyłem parametry i trzeba im przyznać że jest cały czas O.K. Ktoś prędzej pisał że ping na poziomie 5ms to bzdura . Poniżej wynik testu . Pozdrawiam ;)image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
amelek daje 6 miesięcy gratis za przejście z Wave lub multi-wifi do niego to o czymś świadczy a mianowicie , że dobry towar nie potrzebuje reklamy . Ludzie sami dobrze wiedzą co dobre .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
image

Od amelka i jestem zadowolony w końcu :) nic nie awaruje jak dotąd a konkurencja nawet w połowie nie dała mi tego :(

Upload miał być 4 Mb/s i tyle jest, wystarczająco bo i tak ważniejszy jest download.

i ważne dla mnie - jedno IP na wyjściu na świat też więc w końcu mogłem podłączyć dysk sieciowy i normalnie pracować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
@KlientAmelka, ale Ty test to do Amelka zrobiłeś, to trudno, żeby wynik był słaby. Zrób do innej firmy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
śledząc dyskusje forumowe to wave zaczął z tą promocją za przejście od amelka, amelek tylko mu odpowiedział swoją. Kłócą się tu jak nastolatki bez sensu zamiast się za robotę wziąć ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A niech się kłóca. Dla klienta lepiej :) Niższe ceny większa prędkość. Konkurencja robi swoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadza się, poniekąd na tym wkrótce skorzystam mam nadzieję, pertraktacje trwają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
test multi-wifi z godziny 16:20

image

sprawnie śmiga :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Gdyni? nie porównujmy metropolii do wioski :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Gdyni jest serwer do którego testuje prędkość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Banino Tuchomska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
prędkości multi-wifi po 22:00
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
podejrzanie niski ping, prawdopodobnie serwer do którego speedtest pinguje jest u tego samego dostawcy, zrób test do netii w warszawie zobaczymy jak działa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu masz mój. Serwer Netia Warszawa

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wiekszosc providerow w Baninie ma wieksze lacza od Limes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co za czasy, duzi chłopcy licytują się na szybkość łącza :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

P.Marku pan jest bardzo chorym człowiekiem .Mam nadzieje że pan to wie. Co pan bierze, albo niech pan odstawi ,a jak nie pomoze
to zwiekszy dawke, a napewno zmieni lekarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za troskę, ale jestem już pod opieką dobrych specjalistów, którzy jak sądzę znają się na tym co robią lepiej niż anonim na forum. A jeśli są jakieś problemy z usługą - można dalej bić pianę na forum i robić osobiste wycieczki, a można zgłosić problem dołączając wynik certyfikowanego pomiaru narzędziem ze strony https://pro.speedtest.pl/ . Ta druga opcja bardziej pomoże w rozwiązaniu problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak tam opinie dzisiaj? Bo i mnie temat interesuje, więc może ktoś coś wie w lecie 2017.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam z nimi większych problemów.
Kilka razy zdarzyło się, że mieli mieć przerwę w dostępie - wysłali smsa oraz maila, ze mogą pojawić się przerwy w określonych godzinach.
Dwukrotnie zdarzyło się, ze nie mogłem połączyć się w weekend - napisałem oraz zadzwoniłem. Otrzymałem zniżkę na abonament w miesiącu awarii.
Ogólnie brak zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest awaria, dzwonisz i za 15-20 minut naprawią (nawet jak się nagrasz na sekretarkę, do dostają chyba powiadomienie SMS do domu i biedni pracują 24/7 :P).

Jak jest dobry dzień, to mają pingi po 10-13ms.

Oczywiście pamiętaj, że niektóre routery mają prędkość niższą niż oferuje wave, więc koniecznie kup albo taki co obsługuje wifi "n", albo jedź po kablu. Ja mam router TP Linka z dwoma antenami i na piętrze w domu po wifi nadal mam pingi do 20ms więc jestem bardziej niż zadowolony i do czasu aż przyjdzie do nas kabel (a to raczej nie prędko nastąpi) nie zamierzam zmieniać sieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest dobrze, potwierdzam.
Korzystam już ponad rok, prędkości przez ten czas nie zwiększałem (40Mb/s) bo do domowego użytku jest w porządku.
Przez ok. rok zdarzyły się ze 2 awarie i w większości jak opisują osoby wyżej dość szybko naprawiane.
Jak zmieniałem router, to mimo godziny 20-21 w 10 minut zaktualizowali dane w sieci i wpuścili nowy adres fizyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jaki polecacie internet ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam światłowód 500/250 GB/s ze sprawnością 99,99% do użytku domowego wystarczy zdecydoanie.
Polecam!
Właściwie to jest tylko jeden Internet..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bierz Wave.

http://www.speedtest.net/result/6459546715.png

40/8, cały czas, w nocy 80/16.
Life is Net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@megsa: Jaka konkretnie lokalizacja? Bo może cudze chwalicie, a swego nie znacie... Korzystając z lata intensywnie modernizujemy i rozbudowujemy sieć. Stosujemy dokładnie taki sam sprzęt jak Wave - nie ma w nim żadnej magii, po prostu Mikrotik ma w tej chwili tańsze i bardziej kierunkowe anteny. Szukamy ludzi do pracy, by robić jeszcze więcej instalacji jeszcze szybciej - https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-montera-sieci-i-urzadzen-telekomunikacyjnych-CID4-IDmYpXA.html#846c856877
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wave Banino:
http://www.speedtest.net/result/6469221544.png

Oczywiście bez limitów pobierania danych :)
Life is Net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie macie nadajniki WaVe, Amelek.
PS. Moja lokalizacja na Zdrojowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas oczywiście też bez limitów. Proszę o bezpośredni kontakt, zobaczymy co się da zrobić w konkretnej lokalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To coś tutaj się nie zgadza, cytując Pana stronę:
" Jednak by móc się dla Państwa rozwijać - zwiększać prędkość, stabilność jak i zasięg naszej sieci - wprowadziliśmy ofertę progową, opartą na łącznej miesięcznej ilości pobieranych i wysyłanych gigabajtów danych (nie liczonych w godzinach nocnych - od północy do 8 rano). Przy regularnym przekraczaniu wybranego przez Państwa progu Internet nie zwolni, lecz zaproponujemy przejście na wyższy pakiet."
Life is Net
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale co się nie zgadza? Nie ma limitów - limit byłby, gdyby przestało działać po przekroczeniu. Jest niższa cena (bez zmniejszenia prędkości) dla zużywających mniej, wyższa dla zużywających więcej regularnie. Podkreślam, regularnie - nie chodzi o pojedyncze przypadki typu "padł dysk i trzeba było odtworzyć backup z chmury", jak komuś co miesiąc pada dysk to warto odtwarzać w nocy (w godz. 0-8 nie liczymy GB) i zmienić dostawcę dysków. Propozycja przejścia na wyższy pakiet jest z zachowaniem okresu wypowiedzenia, zresztą to pojedyncze przypadki w skali całej sieci i jeszcze ani jednego na Familijnym, więc nie ma o co bić piany. Od niedawna też mamy bazę na Cynamonowej, głównie ze względu na drzewa które zarosły widoczność na główny maszt kilku szeregom - teraz już całe osiedle ma dobry zasięg. Jak ktoś zgłasza problem to wymieniamy radio Ubiquiti na Mikrotik, zmieniamy kierunek i będzie działać jak należy. Działałoby jeszcze lepiej, gdyby ze 2-3 konkurencje odpuściły sobie stawianie baz tuż obok naszej - a jest tyle innych miejsc gdzie przydałyby się bardziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

czyli jednak są limity panie amelek, tylko próbujesz to "pięknie" ująć w słówka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma limitów dla czytających ze zrozumieniem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

wyzsze oplaty dlatego, ze ktos pobiera wiecej, bez sens, jeszcze sie nie spotkalem z takim czym nigdzie, chyba ze net z tel. kom. a to juz inna bajka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cóż, przecieramy szlaki - ale nie jesteśmy pierwsi na świecie, podawałem już tu kiedyś przykład z UK i to na ADSL. Moim zdaniem wyższe opłaty za prędkość to bezsens, zaszłość historyczna z czasów kiedy prędkości były rzędu 1-10 Mb/s i zależały od parametrów linii telefonicznej. Dla tych 1% klientów wyczynowo pobierających regularnie terabajty miesięcznie wave i muli-wifi mają po prostu najlepszą ofertę i niech tak zostanie, a dla pozostałych 99% najlepsza jest nasza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no właśnie ze zrozumieniem są limity (ograniczenia), nikt nie mówi, że limit oznacza całkowity brak internetu, ale są limity które pociągają za sobą inne skutki

pan Amelek jak zwykle mądrzejszy od klienta :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne skutki dotyczą 1% klientów, a pozostałe 99% ma dzięki temu lepszą i tańszą usługę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wave ma na Cynamonowej.
Life is Net
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety ten na cynamonowej coś często ma awarie prądu (raz na 2-3 tygodnie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testowałem już wielu dostawców i do biznesu najlepiej się sprawdza Intelligent Technologies. Stabilne łącza, szybka pomoc techniczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super. A w Baninie oni tez obsluguja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój dostawca internetu to od 3 lat Inteligent Technologies. Internet działa bez zarzutu a rok temu zmieniłem pakiet na jeszcze szybszy, ogolnie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja posiadam swój w Inteligent Technologies i jestem bardzo zadowolony ;) Działa szybko i sprawnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

mogę potwierdzić, mam tak samo, strony się nie zawieszają, internet godny polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Również mogę polecić korzystamy z Intelligent Technologies, jestesmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale w jakim mieście korzystacie z Intelligent Technologies?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U nas w firmie internet dostarsza Itelligent Technologies, zespol jest zadowolony, internet działa błyskawicznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak uposledzoną kadrę trzeba mieć w firmie aby w taki sposób reklamę robiła?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba być właścicielem ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Intelligent to naprawdę z całego serca polecam, firma innowacyjna, za wideokonferencje duzy plus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Intelligent i tylko Intelligent , z żadnego dostawcy internet tak dobrze mi nie chodził jak od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie podaje miasta to pewnie jest z Warszawy ten pół-inteligent
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytajcie jak się kłócą dzieciaki:

https://trzepak.pl/viewtopic.php?f=27&t=62371
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No u mnie w firmie też sie sprawdza Intelligent Technologies, mega spoko opcje mają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja to bym bardziej polecała internet od Intelligent Technologies. Przede wszystkim szybki , działa wszędzie, zasięg jest nieograniczony, więc rewelka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A post wysłany z Orange...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W domu mam internet znanej sieci a w pracy od Intelligent Technologies i jest ogromna różnica. Ten od Intelligent Technologies po prostu nieźle śmiga, nie zacina się, nie traci łączności. Pracuje się z nim świetnie. No i z tego co słyszałam w pracy to i cenowo oferta jest atrakcyjna. Ten mój domowy niestety ma swoje humory :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnio w wave często gubi łącze i trzeba router zresetować .Ktoś ma może podobny problem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam od tygodnia u nich. Jak narazie w ciagu yygodnia rozlaczylo moze 2 razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry