Widok

Która chwilówka jest najbezpieczniejsza?

Chciałem zapytać osoby, które korzystały z szybkich chwilówek o opinie na ich temat. Czy umowy z takimi firmami są faktycznie bezpieczne oraz ile się płaci za ewentualne spóźnienie w spłacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żadna, podobno nawet ma się coś zmienić w przepisach, żeby ukrócić tego rodzaju działalność. Nigdy nie brałam i tobie też radzę, byś się 10 razy zastanowił nad tą decyzją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ponawiam pytaneSzukam firmy, która udzieli pożyczki na 500 zł. Ale która bedzie bezpieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że oferujecie pierwszą pożyczkę za 10 zł na 2 miesiące. Kolejna pożyczka jakie ma warunki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Tomaszek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze biorę http://pdpa.pl/szybkie-pozyczki-od-reki/ nie ma żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od chwilówek trzymaj się z daleka, to jest czysta lichwa, ale zakładam że jak szukasz chwilówki to w banku nie chcą ci dać kredytu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inne

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

Hazard nie stoi w miejscu (24 odpowiedzi)

Hazard nie stoi w miejscu, a nowe kasyna pojawiają się co roku w dużych ilościach. Jest to...

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

do góry