Widok

Ktoś ma/zna spis treści niedozwolonych ? Chętnie nabędę

Podobno są jakieś treści niedozwolone. Być może istnieje spis takowych, więc chętnie wszedłbym w posiadanie, drogą taką lub inną, mniej lub bardziej formalną. Dajcie znać, ziomale, tubylcy znaczy
Chętnie wymienię za koraliki lub perkal, które mam na składzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może chodzi o treść żołądkową to odniesienie do starego powiedzenia "co, komu na żołądku leży"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, to pod hasłem:
" Co Pan tu na forum będziesz się żołądkował ?"
Ale wątpię by lemingi z redakcji znały takie archaizmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do jakiej redakcji znowu pijesz?
moze scislej

dziwie sie tobie--chcesz kultury ,ogłady,porzadku algorytmu.....
a sam nie uznajesz!
jak to nazwac

a słowo leming jest juz do wszystkiego przyklejane
jak moher do kazdej prochrzescijanskiej wypowiedzi

biedne te lemingi..
moze dajmy im juz sokój i cała reszte menazerii wezmy w obroty
dla wyrownania---powolny-zółwi,dumny-pawi..zadziorny-cietrzewi..koguci juz sa
sa tez swinie,diabły tasmanskie..strusie..modliszki..
no i małpy...
fakt ,ze tak mocno sobie szkodzacego koczkodana jak człowiek to nie ma w przyrodzie

lemingi to piekne ptaki...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> lemingi to piekne ptaki...:)

Chyba miałaś na myśli flamingi? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
isztar, lemingi to małe gryzonie, znane ze "zbiorowego samobójstwa" - oczywiście nie jest to tak naprawdę samobójstwo, ale w czasie migracji niosą się z zamiarem pokonania każdej przeszkody, potrafią całą gromadą wskoczyć do rzeki czy morza, a że szybko się męczą i nie potrafią ocenić dystansu - toną biedactwa...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro: biedne bo głupie...aczkolwiek z drugiej strony, tak je natura stworzyła:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się nazywa selekcja naturalna ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z wątku cytaty :

Jeżeli chcesz coś skomentować dzisiaj zastanów się czy nie skomentować tego jutro będziesz miała jeden dzień więcej by z błazna zmienić się w erudytę.

To a propos ptaków lemingów :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uo panie, to są za ciężkie tematy na piątkowy wieczór w okresie przedświątecznym. Ale krótko napiszę, że postawiłem sobie ostatnio tezę, ze ogromna część świata znalazła się pod rządami totalnych idiotów, zwyrodnialców, zboczonych dewiantów, psychicznie chorych szaleńców, ludzi opętanych złem, a przy tym niesamowicie bogatych. A przynajmniej mają oni takie aspiracje i nadal toczy się walka. Kiedy zdobędą już jakiś przyczółek w postaci kolejnego medium, to blokada na konkretne treści staje się faktem. Patrz pan tutaj, czego za granicą dzieci uczą:

http://www.youtube.com/embed/BRvGc94piRM?

Albo tutaj, to z Ameryki:

http://julianjelinski.natemat.pl/117967,swiatynia-szatana-uderza-ponownie

A redaktor Julian z tzw. parówkowego, tudzież lisiego portalu jeszcze się z tego cieszy. Głupich nie sieją.

A następnym razem sugeruję udać się do działu "polityka" z takimi tematami. Bo hp i tak już się ugina pod zbyt ciężkimi wątkami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeniosłem ten watek dla bezpieczeństwa, tutaj, bo...

Powiem konkretnie - mamy cenzurę wyraźnie prewencyjną. Napisałem dziś tekst, polityczny i złośliwy, oczywiście, wysłałem do działu "Polityka" i natychmiast dostaję komunikat na czerwonym pasku " Treść zakazana...".

O czym to świadczy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zetjot, jeśli admin uzna, że wątek nie pasuje do tego działu, to i tak przeniesie go do Polityki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie mówiłam? Co prawda nie do Polityki, ale przeniósł.

Adminie, pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Adminie, pozdrawiam ;)

Wazeliniara :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zetjotku, gdzie jesteś? ostatnio tyle pikiet się odbywa, powiedz kiedy można Cię spotkać to przybędę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry