Widok

Kuchnia na wymiar - cena - opinie

Witam wszystkich ! :)
chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na wymiar. :)
Byłam z mężem w ikea - niestety ich rozwiązania nie sprostały moim oczekiwaniom.. i teraz poszukuje stolarza lub firmę projektową, która w sensownych pieniążkach zrobi mi kuchnię. (GDYNIA/KOSAKOWO)
W Ikea wycena była na 13 tyś zł - niestety więcej nie jesteśmy w stanie dać (ta cena obejmowała oświetlenie, szafki szuflady itd na elementach Blum, fronty, montaż i projekt)
Jakie firmy polecacie?? Chodzi o to, żeby była to firma rzetelna i wykonywała kuchnie w rozsądnych cenach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi kuchnie robiła firma Świat Wnętrz z Gdyni na Morskiej. Wyszło przepięknie i solidnie. Co do ceny to wszystko kosztowało 13500zł razem z sufitem podwieszanym i oświetleniem. Nie wiem jak to będzie cenowo wyglądało u Pani bo nawet nie brałem pod uwagę produktów z Ikei, ale w porównaniu do innych firm w Gdyni było najtaniej. Proszę podać e-maila to prześlę zdjęcia mojej kuchni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, że kuchnie Ikea mają ograniczenia i nie grzeszą oryginalnością a nie każdy chce mieć to co jest w co drugim mieszkaniu.

Ale pamiętaj, że kuchnia spoza Ikea o jakości porównywalnej z Ikea wyniesie Cię min 50% drożej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jakie wymiary ma twoja kuchnia?
Moja w kształcie lit. U o wym. 3,2 x 2,4 została wyceniona na 20-24 tys. Czekam aktualnie na wycenę od firmy spoza Trójmiasta ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę LiMeble http://www.limeble.pl Projekt i wycena za darmo i niezobowiązująco.
spróbuj od nich wyceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziękuje - na pewno się do nich zgłoszę :)
u mnie kuchnia będzie około 3,5 x 2,3, chhciałabym żeby była w białym połysku - blaty w kolorze drewna (nie drewniane bo są ciezkie w utrzymaniu).. cały dół w szufladach (nie koniecznie BLUM) może być coś tańszego. Szafka cargo 40 cm koniecznie.
Interesuje mnie kuchnia w literę U lub kuchnia L z wyspą.
Kształt U lub wyspa?.....chyba trochę za małe masz pomieszczenie.
nie nie sama kuchnia będzie tyle miała - tak mniej więcej - salon z aneksem na 28 m2. z czego część ma być na kuchnię ... ale dokładnie nie znam jeszcze wymiaru.. :)
Brałem firmę z Tczewa - za kuchnię gdzieś 8,5 linii blatów z wyspą zamykającą, cargo, domykaczami i innymi pierdołami + szafa zabudowana 1,85 szerokości, 2-poziomowa + pokój 9 m2 przerobiony i zabudowany na garderobę - w sumie wyszło gdzieś 13-14 tys. - ale to było 4 lata temu.
Z drugiej strony po tych 4 latach wszystko trzyma się świetnie.

Ile wyszło za samą kuchnię nie pamiętam - chyba 8-9 tys.
WYSLIJ NR TEL LUB PODAJ MAILA, WYŚLĘ WYCENĘ - STOLARZ
dorcia900@op.pl
i poproszę jeszcze zdjęcia kuchni, które Pan wykonał...
co to za firma mogę jakieś namiary ? - i jeśli możesz prześlij mi na e-mail zdjęcia swojej kuchnia: dorcia900@op.pl
Można prosić namiary na ta firmę?
Poleam Legatus-firma z Gdańska(Siedlce). Korzystają z bdb materiałów, sa otwarci na propozycje i uwagi klienta i zawsze cos podpowiedza. Robilismy u nich 2 kuchnie. Cenowo podobnie jak inni-nie są najtańsi,ale za jakość czasem trzeba zapłacić więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piękna reklama - pozostaje ile trzeba za jakość dopłacić, bo czytając tu można dojść do wniosku, że dopłaca się akurat nie za jakość.
Ja mam kuchnię z IKEI - samem składałem. Meble są dosyć precyzyjne ale nie perfekcyjne. Jedyne do czego mogę sie przyczepić to system wyrównywania płyty przedniej w zabudowie zmywarki - bardzo szybko się wyrobił, jednym słowem lipa...
byliśmy z mężem w Ikei - zrobiliśmy wymiar projekt i... niestety ale ich systemy i wymiary nie pasują w naszej kuchni.. oni mają gotowe komponenty i niestety ale nie mieści się to w naszej kuchni. Dodatkowo chce lodówkę o szerokości 70 cm - oni mają w standardzie 60 cm ... i niestety ale musieli by mi zaślepić te 10 cm ... a 10 + 10 itd. zabierze nam jakąś część miejsca w szafkach kuchennych...
ogólnie Ikea jest dobra ale na kuchnie gdzie ma być zrobiona na jednej ścianie albo w dużym pomieszczeniu... W projekcie z Ikei nie mieściła nam się nawet zmywarka..
dlatego musi być kuchnia na wymiar.. :)
Nam robil pewien pan kuchnie prywatnie i cenowo taniej jak w Ikei 2800 zl ale meble dopasowane idealnie i jakosc idealna, a w Ikei nie potrafia doradzic tylko aby sprzedac.
Witaj,
Polecam firmę tanieszafygdansk.pl.
Stolarz dokładny oraz przede wszystkim terminy zgodnie z ustaleniami.
Ja mogę osobiście polecić stolarza z firmy Limeble, pełna profeska, poleciła mi ich moja szefowa która zamawiala meble do swojego domu wyszły rewelacyjnie. U mnie też super, wyszły mebelki kuchenne lakierowane i zabudowa fornirowana łazienki. polecać będę napewno bo warto. Ich pracę można zobaczyć na www, bądź umówić się że stolarzem on przyjeżdża i na miejscu omawia co jak by pasowało co proponuje jaki materiał, sprzęt itd.
Moje mieszkanko mieści się na poddaszu, wobec czego klasyczne, gotowe meble do kuchni zupełnie tutaj odpadają. Dlatego też pomyślałam sobie, że tak na dobrą sprawę jedynym rozwiązaniem będzie dla mnie skorzystanie z oferty firm, robiących meble na zamówienie. Przy czym przyznam szczerze, że bardzo spodobały mi się realizacje mebli kuchennych, utrzymanych w stylistyce tradycyjnej, jakie znalazłam na stronie Indeco Trójmiasto.
Czy może ktoś z Was zdecydował się na zamówienie u nich mebli?
Jeżeli tak, będę bardzo zobowiązania za podzielenie się Waszymi opiniami na ich temat.
Kuchni akurat nam nie robili, ale meble łazienkowe i regał na książki - polecam.
ja polecam Konar Meble - kreatywne stolarstwo. Mam od nich kuchnie, zapłaciłam 12 000 i ma wszystko co napisałaś. Wybrałam fronty dębowe ale proste nie takie jak mają w ofercie. Zrobili bez problemu, według zdjęcia :) aż śmiesznie to brzmi. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiecie jak się robi kuchnię na wymiar ?

Bierze się miarkę i się mierzy...

Taki żart budowlańców, bo 3/4 kuchni w nowych mieszkaniach można zrobić z mebli modułowych i może gdzieś 1 cm zabraknie, czego nikt nie zauważy... A koszt jest śmiechu warty za porządne meble...

Ale nowo-bogaccy, czyt. nowo-zadłużeni, muszą błysnąć przed znajomymi w 32 m. kw. "apartment", że na pewno była na wymiar zrobiona i kosztowała tyle co 1/5 m.kw. mieszkania :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja będę remontował niedługo kuchnię i akurat mam to szczęście, że jest duża i nie potrzebuję mebli na wymiar, ale nie zgodzę się, że to wymysł nowobogackich. Rodzice, mieszkając w domku jednorodzinnym mają bardzo małą kuchnię, gdzie bez projektu i mebli na wymiar, remont by się nie udał! Dzięki temu zyskali bardzo dużo przestrzeni, która wcześniej pozostawiała wiele do życzenia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zupełności się zgadzam! :)

No więc powiedzmy, że kuchnia na wymiar to odpowiednia do nietypowego pomieszczenia.

Zresztą z nazwy wychodzi to na logikę.

Ale reszta nowo-zadłużono-bogackich musi taką mieć...

Bo jak tu pierwsze party przy świecach zrobić ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadzwoń do Indeco wybrzeże. Zamawiałem od nich meble już dwa razy. Można im zaufać. indecoszafynamiare
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sama też natrafiłam na moim zdaniem interesującą ofertę w Indeco Trójmiasto, z tym że mnie osobiście chodzi o wykonanie mebli do garderoby, wobec czego cóż, nie do końca jestem pewna, czy można im to zlecić.
Może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat.

Sama zamawiałam meble u nich i powiem szczerze, że bardzo ładnie wykonano dla mnie meble do kuchni, przy czym z tego co wiem, zajmują się tam także robieniem mebli do innych pomieszczeń. Na realizację w Indeco Trójmiasto nie czekałam długo i generalnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi:)

Mnie też namiary na dobrą firmę z Trójmiasto bardzo się przydadzą. Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zrobi mi ładne meble do garderoby i najpewniej skorzystam z oferty Indeco Trójmiasto. Ich realizacje świetnie się prezentują.

Polecam firmę limeble, facet ma rękę do projektów i realizacji robi wszystko: kuchnie, szafy, łazienki, garderoby itp.... można się dogadać w każdej sprawie. Czas oczekiwania nie mały ale naprawdę warto. Umie doradzić, podpowie jak zamienić żeby było dobrze wie w czym rzecz.... wiem, że wybierają go najbardziej wymagający klienci ;) meble wykonane są naprawdę solidnie i bez kombinowania. Jak w projekcie tak i w realizacji.... POLECAM !

Kulenty mają fajne kuchnie, robią na wymiar. Mają ogrom modeli, i klasyczne i nowoczesne, co kto lubi.

my kupowaliśmy jedynie szafę na wymiar od Indeco Wybrzeże i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni

http://kuchnieskandynawskie.pl/
polecam

MdoKwadratu studio projektowe - aranżuja wnętrza i wpsolpracuja ze stolarzami - nie zapłaci Pani tyle co w studiu ;)
tel 512175878 Pozdrawiam

Na pewno omijaj z daleka INDECO TRÓJMIASTO. Nie rzetelni, duze opoznienia i brak fachowosci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble robione na wymiar raczej są zdecydowanie droższe, ale też jakościowo lepsze, a także o wiele bardziej dopasowane, trzeba się więc zastanowić czy taka droższa opcja nam pasuje

Moim zdaniem i tak warto spróbować i zaprojektować swoje własne meble - wtedy będziemy mieli 100% pewność, że wpasują się w wystrój i możliwości pomieszczenia :) Ja projektowałam swoje meble z firmą Meblomet ze Starogardu Gdańskiego i jestem bardzo zadowolona. Polecam takie rozwiązania :)

Oczywiście, że najlepsze są kuchnie wykonane na wymiar, są bardziej funkcjonalne bo przestrzeń jest w 100% wykorzystana, coś takiego szczególnie sprawdza się w małych kuchniach. Takie meble na wymiar produkuje http://www.kuchniemerbau.pl/meble-kuchenne My mamy właśnie kuchnię od nich i cieszy nas już prawie trzy lata. Jest solidnie wykonana, z dobrych materiałów, długo nam posłuży, to zupełnie inna jakość niż meble z sieciówek.

a jak cenowo ? są drodzy czy porównywalni z sieciówką?

Również korzystałam z usług firmy na Morskiej, ale u mnie był to mały aneks i wyszło nam dużo mniej niż 10tys ;) I w sumie starczyło jeszcze na szafę na wymiar od Indeco Wybrzeże :D
do góry