Widok
Kulinarna Świętojańska
[lead]Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street foodu w Polsce Północnej.[/lead]20 czerwca już po raz dziewiąty ul. Świętojańska zamieni się w tętniący smakami, aromatami i muzyką kulinarny deptak. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli odkrywać wyjątkowe smaki serwowane przez restauracje należące do Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni, a ...
więcej
więcej
I proszę jak Pięknie może Ożywić się Centrum jak się wygna blachosmrody!!!
Co prawda najpierw nocna prohibicja 21-9 rano.
A potem ODDAC w Joncu Swiętojanską mieszkańcom Gdyni!!
Na początek na 2-3 lata od maja do Października.
Potem zrobić fontanny i stale ławki.
Miejsca gdzie będą spotkać się mieszkancy Gdyni bo na razie do miasta to się jeździ na Stare Miasto do Gdańska :((
Pani Prezydent Powinna pojechac w delegację do Poznania czy Zielonej Góry i zobaczyć jak Fantastycznie funkcjonuje miasto Bez Ruchu Samochodowego w Centrum!!!
A Blachosmrody do parkingów Podziemnych!!
Tam jest ich miejsce:)))
Hak się przyjmie to całoroczne :)
A potem ODDAC w Joncu Swiętojanską mieszkańcom Gdyni!!
Na początek na 2-3 lata od maja do Października.
Potem zrobić fontanny i stale ławki.
Miejsca gdzie będą spotkać się mieszkancy Gdyni bo na razie do miasta to się jeździ na Stare Miasto do Gdańska :((
Pani Prezydent Powinna pojechac w delegację do Poznania czy Zielonej Góry i zobaczyć jak Fantastycznie funkcjonuje miasto Bez Ruchu Samochodowego w Centrum!!!
A Blachosmrody do parkingów Podziemnych!!
Tam jest ich miejsce:)))
Hak się przyjmie to całoroczne :)
Świętojańska
Świętojańska niegdyś bardzo prestiżowa ulica że sklepami premium. Dzisiaj nie wiadomo co to. Ani ulica ani deptak. Raczej wyraz braku siły sprawczej i updek marzeń.
A szkoda. Jeżeli Świętojańska nie ma być ulicą, to powinna być deptakiem i kulinarnym centrum Gdyni. Odważne, ale piękne marzenie. Przynajmniej moje. Gdynianina od urodzenia
A szkoda. Jeżeli Świętojańska nie ma być ulicą, to powinna być deptakiem i kulinarnym centrum Gdyni. Odważne, ale piękne marzenie. Przynajmniej moje. Gdynianina od urodzenia