Widok

Kulinarna Świętojańska

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street foodu w Polsce Północnej.[/lead]20 czerwca już po raz dziewiąty ul. Świętojańska zamieni się w tętniący smakami, aromatami i muzyką kulinarny deptak. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli odkrywać wyjątkowe smaki serwowane przez restauracje należące do Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni, a ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka impreza lepiej gdyby była w wakacje, trwała cały weekend. Kurtyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

I proszę jak Pięknie może Ożywić się Centrum jak się wygna blachosmrody!!!

Co prawda najpierw nocna prohibicja 21-9 rano.
A potem ODDAC w Joncu Swiętojanską mieszkańcom Gdyni!!
Na początek na 2-3 lata od maja do Października.
Potem zrobić fontanny i stale ławki.
Miejsca gdzie będą spotkać się mieszkancy Gdyni bo na razie do miasta to się jeździ na Stare Miasto do Gdańska :((
Pani Prezydent Powinna pojechac w delegację do Poznania czy Zielonej Góry i zobaczyć jak Fantastycznie funkcjonuje miasto Bez Ruchu Samochodowego w Centrum!!!
A Blachosmrody do parkingów Podziemnych!!
Tam jest ich miejsce:)))

Hak się przyjmie to całoroczne :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Świętojańska to była ożywiona nawet z samochodami. Tak jeszcze w latach 90.

od początku XXI wieku upadek i degrengolada panie Boczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zero info co i gdzie... Cała świętojańska?

Jakieś dostawione foodtracki? Cokolwiek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świętojańska

Świętojańska niegdyś bardzo prestiżowa ulica że sklepami premium. Dzisiaj nie wiadomo co to. Ani ulica ani deptak. Raczej wyraz braku siły sprawczej i updek marzeń.
A szkoda. Jeżeli Świętojańska nie ma być ulicą, to powinna być deptakiem i kulinarnym centrum Gdyni. Odważne, ale piękne marzenie. Przynajmniej moje. Gdynianina od urodzenia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dawno pora na Deptak!!

Chociażby od maja do końca września :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

deptak dla kogo? osoby robiące zakupy w zabkach czy szukających szybkiego kebsa

Gdynia wymiera. Dokładnie centrum wymiera. Masa ludzie, którzy dorastali w tym mieście w latach 90 i trochę później już dawno mieszka na obrzeżach, rumiach, redach albo za granicą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstęp wolny?

Niesamowite!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry