Widok

Kult

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Kult9, 10 Marcagodz. 20:00bilety: brakAK PG KWADRATOWA w dniach 9 i 10 marca będzie gościł mega gwiazdę polskiej sceny rockowej Zespół KULT.Zespół wielokrotnie gościł już w naszym klubie, będzie to ich drugi występ w klubie po remoncie klubu Kwadratowa.Bilety na koncert do nabycia tylko i wyłącznie u nas w klubie u osoby zajmującej się obsługą stołu bilardowego.Uwaga:wstęp wyłącznie dla osób ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kult

Kult9, 10 Marcagodz. 20:00bilety: brakAK PG KWADRATOWA w dniach 9 i 10 marca będzie gościł mega gwiazdę polskiej sceny rockowej Zespół KULT.Zespół wielokrotnie gościł już w naszym klubie, będzie to ich drugi występ w klubie po remoncie klubu Kwadratowa.Bilety na koncert do nabycia tylko i wyłącznie u nas w klubie u osoby zajmującej się obsługą stołu bilardowego.Uwaga:wstęp wyłącznie dla osób ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do desdin

Czas zacząć :)

> A Kazik robi to, co chce robić - w końcu jest człowiekiem > dorosłym i chyba zdaje sobie sprawę z tego, czy się
> zatrzymał w rozwoju czy nie. Jeśli na jego koncerty
> przychodzą tłumy, to znaczy że coś w nich (tych
> koncertach) i w nim widzą, że coś z tego mają i tu chyba > też za bardzo nie ma o czym dyskutować. Jak przestaną > przychodzić, to myślę, że Kazik znajdzie jakieś
> rozwiązanie sam - nie potrzebuje ani twojej ani niczyjej
> pomocy.

To doskonale oddaje chyba także punkt widzenia Kazika, ktory moim zdaniem jest po prostu żałosny.

Wiesz co to jest WYCZERPANIE FORMUŁY ?

Mike Patton, jak rozwiązywali Faith No More, tez był u szczytu sławy. I co ? I miał to centralnie w dupie.

Uscisneli sobie rece, powiedzieli: OK. W tym teamie zrobilismy i powiedzielismy juz wszystko. Nagrali: ALBUM OF THE YEAR i rozeszli sie do domu.

A Kazik ? Kolejni odchodza, przychodza i ciagnie ten kram na kółkach, niczym żałosny Panasewicz z Lady Pank, czy Beata i BAJM. To juz dawno nie ma nic wspolnego ze sztuka.

Oczywiscie KULT nigdy nie bedzie FNM, chodzby chcieli wymienić wszystkich ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Mano

Po prostu, to na jajach nie masz zarostu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do bezimiennego

Wyluzuj chłopie, bo skończysz w ukropie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Mano

A "Mano" to skrót od "DyMano"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mano mysli ze jest inteligetny/a jesli z takimi tekstami wyleci a dla mnie jest czlowiekiem bez uszu/a tak jak P. Leszczynski ktory krytykował nosowska i pidzame . i dlatego KAsia razem z Kazikiem pojechali w piosence " Zoil " . Mano - nie ma co robic w domu wiec siedzi na forum siedzi i wypisuje . moze ma takie " ale " do kazika ze nie chciał moze dac aurografu i teraz ma zal do niego . szkoda mi Ciebie. Twoje słowa sa puste i bez znaczenia dla Wszystkich ktorzy wiedza co to dobra muzyka .

KULT , IB , HEY !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może coś na temat kultu a nie o mano drodzy ynteligenci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak zwykle drogie bilety,Kult dla wybranych?Fuck you!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zarzadanie uber ulles!

Jeden z zfanóf napisał coś takiego na forum:

"W zarządzaniu jest coś takiego, jak zarządzanie przez kryzysy. Chociaż to kompletnie nie moja dziedzina, to podobno owe kryzysy w firmie przeciwstawiają się stagnacji firmy i mogą przyczynić się do jej rozwoju poprzez burzenie konformistycznych układów i więzi pomiędzy członkami systemu, burzenie tradycyjnych norm, wartości, przekonań.

W moim odczuciu - po ostatnich raczej kiepskich dokonaniach zespołu - ów zaistniały kryzysik, może stanie się jakimś punktem zapalnym. W zespole wybuchnie nowa wspaniała energia i chęć udowodnienia wszystkim, że świetnie się mają, dzięki czemu kolejna płyta będzie znacznie lepsza. Tak więc nie przyłączam się do głosów smutku, zaś wyrażam nadzieję."

Abstrahując co to za myślenie o muzyce tego "zfana".
Jeśli Ci ludzie za priorytet maja zarządzanie to nie dziwne, że muzycy wylatują. Liczy się zarządzanie nie muzyka. Menadzer załatwia nam wielkie ceny to my preferujemy menadzera ponad priorytety brzmienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może coś na temat kultu a nie o mano drodzy ynteligenci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ynteligencie, powtarzasz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo automat portalowy zaszwankował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupię bilety

Kupię 2 bilety na poniedziałkowy koncert. nr gg: 7997689
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Mano mysli ze jest inteligetny/a jesli z takimi tekstami
> wyleci a dla mnie jest czlowiekiem bez uszu/a tak jak P.
> Leszczynski ktory krytykował nosowska i pidzame . i
> dlatego KAsia razem z Kazikiem pojechali w piosence "
> Zoil " .

I to jest argument .... cha, cha, cha ...
I nie chciałbyś poznać mojej opini o HEY i PIDZAMIE .. :)

> Mano - nie ma co robic w domu wiec siedzi na
> forum siedzi i wypisuje . moze ma takie " ale " do kazika
> ze nie chciał moze dac aurografu i teraz ma zal do niego . > szkoda mi Ciebie.

Zgadałeś, faktycznie Kazik nie chciał dac mi autografu i mam spaczoną psychikę ... już wiesz dlaczego ...

> Twoje słowa sa puste i bez znaczenia > dla Wszystkich > ktorzy wiedza co to dobra muzyka .

cha, cha, cha ... i weź tu człowieku dyskutuj z TWARDOGŁOWYMI ... słuchaj dalej KULTU i STRACHÓW MA LACHY, bo PIDZAMA się skończyła ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

> ynteligencie, powtarzasz się

bo widocznie ma powód ynteligencie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.kult.art.pl

niedzielny koncert - bomba, dzis tura druga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety pod numerem
601 739 728
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilet

sprzedam bilet, kupilem w przedsprzedazy-606438211
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mano, do Ciebie nikt nie mówił.
nie odzywaj się nie proszony.

trochę kultury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ochroniarze kwadratowej....

Skandal takiego chamstwa u ochraniarzy jeszcze nie widziałem,szefostwo Kwadratu powinno się mocno zastanowić nad zmianą bramkarzy.
Chyba ,że pobice gościa spadającego pod scene to jest zero...sterydy tym panom uderzyły na banie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kult

Kult9, 10 Marcagodz. 20:00bilety: brakAK PG KWADRATOWA w dniach 9 i 10 marca będzie gościł mega gwiazdę polskiej sceny rockowej Zespół KULT.Zespół wielokrotnie gościł już w naszym klubie, będzie to ich drugi występ w klubie po remoncie klubu Kwadratowa.Bilety na koncert do nabycia tylko i wyłącznie u nas w klubie u osoby zajmującej się obsługą stołu bilardowego.Uwaga:wstęp wyłącznie dla osób ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry