Widok

Kuna na dachu

Czy jakaś firma w Trójmieście/okolice Banina zajmuje się zabezpieczaniem domu przed kunami??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kunex sp. z o.o. Daniel Ryś ul. Leśna 224, podkładanie odchodu psiego i lisiego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadleśnictwo Kolbudy razem z kołem łowieckim rozstawia myśliwych w zdluz posesji i po strachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W której części Banina kuny wchodzą na dach. Tak z ciekawości pytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poważnie rzecz biorąc, to nie zazdroszczę. Jedynym sprawdzonym sposobem, który zadziałał, było udanie się do ZOO w Oliwie z wiadrem
i poproszenie o odchody lwa.
Proszę się nie uśmiechać pod nosem, bo sam na samą myśl wspomnienia - dziób mi się hahah. Było dość zabawnie ale na moją prośbę
padło pytanie - kuny ma pan na dachu? I po tym sprawa się szybko potoczyła. Odchody rozmieszczamy na wszystkich narożach dachu w miejscach osłoniętych od deszczu, w miejscach ewentualnych szpar pomiędzy izolacją-podbitką a ścianą kolankową. Powodzenia. Wszelkie ubytki wełny lub szpary naprawiamy po około 10 dniach od rozłożenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozłożyłem kilka woreczków kunagone z mieszanką psiej sierści - pomogło. Tani i skuteczny sposób na odstraszenie gryzoni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapytaj Jarka on potrafi wszystko., nawet wyprowadzić nas z UE. Kuny wybiorą demokrację i emigrują.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

To raczej rudy chce by kuny trafiły do naszych domostw, bo chce imigrantow Jarek jest przeciwny ale rudy i UE chce by byśmy imigrantów przyjęli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zgłoś Jarkowi i Ziobrze, że kuny popierają LGBT i protest kobiet to prokuratura na wniosek Przyłębskiej aresztuje je na areszt wydobywczy. Po wnikliwym śledztwie okaże się, że kuny są na polecenie UE i zniewalają nasz kraj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry