Widok

Kupić u nich rower - TAK (Duży wybór) Serwisować - NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupiłem u Żuchlińskiego rower 2 lata temu od tego czasu mam same problemy :| Obsługa potraktowała serwis gwarancyjny po łebkach, nawet nie wiem czy go sprawdzili bo po wyjeździe dalej był rozregulowany jak wcześniej :| jak skończyła się gwarancja to pojechałem jeszcze raz na serwis i zapłaciłem 120zł :| a efektów nie był, po złożeniu reklamacji na serwis otrzymałem odpowiedź że wszystko było dobrze. Nie miałem siły się z nimi kłócić wiec zrezygnowałem z ich usług. Udałem się do innego serwisu i za 50zł w ciągu godziny miałem wyregulowane wszystko, dowiedziałem się co przydało by się jeszcze wymienić, na dodatek w przyjaznej atmosferze i do tej pory wszystko gra (3miesiące) a na "renomowanym" salonie rowerowym żuchliński zawiodłem się i nie polecam nikomu.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety spotkało mnie to samo!!!! Kupiłam u nich rower i miał defekt tak długo mi wmawiali , że to moja wina, że w końcu po dwóch miesiącach poszłam do innego serwisu i mimo że rower był na gwarancji naprawiłam go na swój koszt
Żałuję tylko że liczyłam na uczciwość i profesjonalizm Pana Zuchlińskiego bo straciłam na dodatkowych naprawach prawie 300,00 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry