Widok

Kupię działkę budowlaną w obrębie ulic Gołuńska, Wielewska, Somińska

Dzień dobry!
Poszukuję właściciela lub właścicieli działek, gotowych do ich sprzedaży, w Kiełpinie Górnym, ograniczonych ulicami: Gołuńska, Wielewska, Somińska. Jest to duży, niezagospodarowany obszar, podzielony na mniejsze działki budowlane. Prawdopodobnie nie wszystkie jeszcze sprzedane.

Za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy aby będziesz dobrym sąsiadem?
napisz coś o sobie, masz jakieś pasje, co Cie wyróżnia z szarego tłumu?
Spodoba się forum to damy Zn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.

Znajomi mówią, iż wyróżnia mnie upartość w dążeniu do postawionych sobie celów :) . Coś w tym jest, gdyż nierzadko kroczę ścieżkami niewyobrażalnymi dla większości. Zazwyczaj, prędzej czy później, osiągając swoje. Pasjonuję się podróżami, choć te nie przychodzą mi łatwo. Z racji losów życiowych, które stworzyły mnie takim, jakim jestem dzisiaj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popytał bym ludzi w okolicach Goplańskiej 30, starych mieszkańców, może to któregoś z nich ziemia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na tych ulicach które podałeś są nikła szanse na zakup. :) spóźniłeś się o jakieś 8 lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.

Duża, pusta łąka między ulicami Gołuńska i Wielewska została cała sprzedana? Podobnie teren między posesjami ul. Gołuńskiej 80 i Somińskiej 8 wygląda na niezagospodarowany. On również ma już swoje przeznaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właściciel tych działek nawet nie myśli o ich sprzedaży :) jest jedna działka przy ulicy Kolbudzkiej vis a vi tego niby dużego oczka wodnego. Ale właściciel pojechał z ceną że ręce opadają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o więcej informacji na temat tej działki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry