Widok

Kupię suknie rozmiar 40: San Patrick Pinal lub podobny fason

Wesele Kupię Temat dostępny też na forum:
Kupię suknie rozmiar 40: San Patrick Pinal,Baile,Brisa,Rondalla, Annais Bridal Nicky lub Kim, lub White One 434, Agnes 1709,Pronovias Dante, Nesga+koronkowy golf i bolerko-koniecznie,ślubuję w październiku!.Jeśli któraś ma suknię w podobnych fasonach,krojach również jestem zainteresowana.Moje wymiary: talia 85,biodra 100,pod biustem 90,biust 98., wzrost 165 cm.Chętne Panie do sprzedaży proszę o kontakt mailowy wraz z przesłanymi foto i propozycją ceny.Dziękuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge zaoferowac suknie san patrick bahamas kolor biały perłowy, rozmiar europejski 40, hiszpanski 38 na wzrost 162cm + 5cm obcas.sukienka zostala kupiona we wrzesniu tego roku (slub 19.09.2009), obecnie jest po profesjonalnym czyszczeniu. gratisowo dokładam welon mgiełka dlugi i krotki na jednym grzebyku oraz musznik + pas idealnie dobrany kolorystycznie do sukni. jezeli jestes zainteresowana moge przeslac zdjecia na maila.pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki czekam na maila z fotkami i ceną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na fotki mgrmalutka@wppl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzyj na skrzynke,zdjecia wyslalam :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pronovias dante. sprzedam razem z welonem 3m i butami nieuzywanymi open toe. k.sanocka@op.pl albo 695693000
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam maila bede wdzieczna za fotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze jednak troszke inny model?? bo skoro masz w bioderkach 100 i duzy biust to moze lepij cos co podkresli ci talie a zakryje biodra? bo ja tez mialam z tym problem.


http://forum.trojmiasto.pl/Meggie-Sottero-na-sprzedaz-t127159,1,11.html
image
image
Bianka & Vincent ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przesyłam link do mojego ogłoszenia http://www.allegro.pl/item829439990_piekna_suknia_rondalla_san_patrick_r_38_40.html
Moje wymiary pas pod pępkiem 89, biodra 98, pod biustem 86 biust 94 wzrost 164 , miałam obcas 4 cm. niestety bez bolerka, ja bolerko wypożyczałam ale w nim nie poszłam bo to był sierpień.

Kontakt 504 559 087 www2009@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może moja suknia znajdzie tu właścicielkę, więcej informacji na maila, link na weselniku:
http://forum.trojmiasto.pl/SPRZEDAM-SUKNIE-pierwsza-wlascicielka-t122417,1,130.html

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedam suknię Bahamas roz. 40 Miałam ją na sobie tylko ja, stan bardzo dobry,kolor ecrue/śmietankowy.
wielkopolska :tel 50899217
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do sprzedania suknię w rozm. 38/40 z kolekcji annais bridal, model moon, kolor ecru :) w razie pytań i chęci obejrzenia fotek zapraszam do kontaktu na maila: caesariatus@wp.pl :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprzedam suknie

piekna suknia z Wiednia , kolor ivory(perlowy), rozmiar 38, dlugi doczepiany tren,koronka, zdobiona perelkami i kamykami, duzy dekolt,zapinana na szyi, odkryte plecy,profesionalnie wyprana. kosztowala 4800, sprzedam za 1000. zdjecie na Forever Yours 47125. tel. 0043/ 6763730149.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy oferta jest nadal aktualna?
Proszę podać namiary do siebie bo telefon jest niekompletny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupię BAHAMAS rozmiar 40!! Wzrost najlepiej 173-175!!
692-460-405, smsy też mogą być :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, nie wiem czy ogloszenie o kupnie sukni jest jeszcze aktualne. Mam do sprzedania suknię ślubną bahamas roz. 38-40, ale ona jest bardzo elastyczna jesli chodzi o wszystkie poprawki, napiszę więcej jeśli sprawa jest aktualna, mój adres mailowy katarzyna_pawlik@wp.pl. pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez mam suknie San Patrick Bahamas do sprzedania w rozmiarze hiszpanskim 38 a polskim 40. Jezeli chodzi o wzrost to mysle,ze z tym nie powinno byc problemu :) Pozdrawiam.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To poproszę o namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj mail: sandruska@go2.pl
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupię suknię ślubną rozmiar 40, najlepiej białą, koniecznie na wzrost 170-175 cm. Proszę o przesłanie mi zdjęć na mejla rzymianka@wp.pl i kontaktu do siebie.
Zależy mi na czasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

do góry