Widok

Kupno auta teraz- negocjacje?

Planuje kopic auto toyote aygo 2013/14.
Najwięcej ofert Łódź, Wrocław -nie dosc ze daleko to jeszcze tam sytuacja teraz nieciekawa. Ale moze to jakis plus jeśli chodzi o negocjacje . Jak myślicie ile da sie teraz utargować podobno rynek stoi.Auta które mnie interesują są wystawione za 18900.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

po pierwsze aygo ,c1 i 107 rozni sie tylko znaczkiem...po co za toyote przeplacac ?
po drugie "handlarz" ma 1-2k zawsze do zbicia a 6 letnia 1,o litrowa jednosta moze byc juz mocno zuzyta...
po trzecie za 15-18k mozna znalesc starsza ,ale lepsza pod kazdym wzgl. np corse.
po czwarte jedz kupowac tylko w towarzystwie kogos kto ma jakies pojecie o kupowaniu samochodow
po piate kryzys jest ale w salonach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aygo to super autko miejskie -mało pali ,wszędzie sie wciśnie. Do pracy, po mieście idealne. Toyota jest niezawodna mało awaryjna i z trojaczków wizualnie najfajniejsza.
Ps.Szukaj max do 100 tys przebiegu.A na pewno jeszcze dlugo pojeździsz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

napewno znajdzie aygo 6 letnie z 100k przebiegu.... hahahahah
przebiegi w ogloszeniach 140-170k ,a realny moze byc 250k na granicy zywotnosci silnika ,za granica te auta lataly w pizzeriach i innych tego typu dzialanosciach takze przebiegi kosmiczne .Co najlepsze czesci trojaczkow z toyoty najdrozsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To niech nie bierze auta które latało w pizzeri czy czymś podobnym bo tam auta rzeczywiście robią te 30.000 przebiegu rocznie (sam jeżdziłem), a przy przebiegu rzędu 150.000 są gruzami i to nawet nie dlatego że silnik pada tylko sypie się cała reszta. Od osoby prywatnej jak najbardziej idzie znaleźć auto tej klasy z małym przebiegiem, przecież nikt normalny nie kupuje takiego pierdopęda by latać tym w trasy tylko kula się 10km do pracy po mieście i do sklepu. Sam z bliskiego mi otoczenia znam 7 letnie auto segmentu A z ~35.000 na blacie i na pewno autentyk bo pierwszy właściciel :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie. Kumpela ma c1 .5 letnią zapytałam o przebieg z ciekawości i ma nie całe 41 tyś. Praca - sklep-dom- i czasem do mnie na kawę:-) autko typowo po mieście i jak mówi prawie nic nie pali. Taniej niz autobusami.
Zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (200 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry