Widok

Kurban - Nie polecam zdecydowanie

Miałem wstawiany implant zęba z grouponu.Implant się nie w ogole nie przyjął - cóż zdarza się. Problemem było jednak co innego. Jako tymczasową koronę miałem założoną dotychczasową koronę, która wskutek zdejmowania jej, się trochę uszkodziła. Po pewnym czasie się ukruszyła i wyglądało to mocno nieestetycznie, gdyż był to jeden z przednich zębów. Zaszedłem do gabinetu żeby coś z tym zrobić i doktor faktycznie użył materiału dentystycznego i wyglądało to troche lepiej. Jednak po bodajże 3 dniach znowu się to ukruszyło i ponownie odwiedziłem gabinet. Doktor powiedział, że mu szkoda materiału, bo to i tak sie tak ciągle bedzie się tak robić i że trzeba przecierpieć. Jako, że do terminy odsłonięcia implanu zostało mi 2 prawie miesiące to z niechęcią, ale ze zrozumieniem (skoro nic nie można zrobić) postanowiłem jakoś to przeżyć i chodzilem jak idiota 2 miesiące z połówką zęba. Ale najlepsze zdarzyło się podczas odsłaniania implantu. Okazało się, że W OGÓLE nic się nie zrosło z kością (chociaz 2 tygodnie wcześniej bylo niby wszystko w porządku podczas kontroli) i implant został usunięty. Pozostała jednak kwestia tej korony. Doktor powiedział, żeby przyjść za tydzien jak rana się zagoi to tam zrobi się koronę tymczasową na czas do następnego wszczepienie implantu. Przyszedłem tydzień później. Doktor w ogóle zapomnial co jest grane i chciał odsłaniać implant, a gdy powiedziałem w czym rzecz, to zamiast tworzenia korony tymczasowej zreperował (porządnie w końcu, chociaż rzekomo to nie było możliwe wcześniej) co kosztowało mnie 100 zł. Nie rozumiem, czemu musiałem chodzić jak debil z połową zęba przez 2 miesiące, bo myślałem naiwnie, że nic się nie da zrobić, skoro później jednak dało się coś zrobić, co prawda za dopłatą. Problem w tym, że pieniądze dla mnie nie były problemem i to jest zrozumiałe, że ktoś nie chce dopłacać do interesu, ale po co wprowadzać człowieka w błąd, że niby nic się nie da zrobić po czym po paru tygodniach, jednak to zrobić. Zrezygnowałem z usług w tym gabinecie i stanowczo odradzam. Może przy prostych przypadkach faktycznie idzie gładko, ale jak są jakieś komplikacje to już przestaje się robić tak miło, no i ilość a nie jakość się liczy.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miałam podobną sytuację z aparatem na zęby. Odkleił się 1 zamek, więc od razu przyjechałam na podklejenie. Po dotarciu do domu ponownie się odkleił do tego doszedł kolejny. Tak więc na następny dzień znów pojawiłam się w gabinecie. Dr nie był zbytnio zadowolony z mojej wizyty. Powycinał druciki, zamków nie dokleił i powiedział, że na ten czas nic z tym nie zrobi bo to i tak będzie odpadać... że za miesiac naprawi... za miesiąc więc pojawiam sie na wizycie i on nie wie o co chodzi i znów słyszę, że za miesiąc... Zęby w tym czasie zdążyły mi sie poluzować i poprzesuwać. Odpadł 3 zamek i tak przez 3 miesiące dotychczasowe rezultaty poszły na marne, bo Pan Dr nie miał zbytnio czasu ani ochoty.
Po tych 3 mies w końcu nie miał wyjścia i zabrał sie za naprawę, co już nie nastręczało mu wielu problemów a po porządnym doklejeniu zamki się trzymają...
Również nie polecam. Obecnie chodzę już do innego gabinetu ortodontycznego i widzę dużą różnicę!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
prosze o kontakt i spotkanie jesli to mozliwe prosze odpisac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry