Widok

Kurs Barmański, gdzie?

Witam, szukam miejsca gdzie mógłbym zrobić kurs barmański. Jeśli ktokolwiek by miał coś do polecenia proszę pisać na mail siema91@gmail.com. Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurs barmański ?
Polecam Kraków www.szkolasmaku.pl
Firma działa stacjonarnie i posiada bardzo duży wybór alkoholi szkoleniowych : ) Dużo łatwiej znaleźć pracę i ją utrzymać. Więcej wiedzy mniej stresu w pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 28
Hej, ja polecam MSBiS byłem na ich szkoleniu w Krakowie ale sa jeszcze w Wawie i Poznaniu.Cóz moge powiedziec po tym kursie udało mi sie znaleśc pracę za barem i myślę że to mowi samo za siebie ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zdecydowanie polecam Międzynarodową Szkołę Barmanów i Sommelierów, dwa tygodnie szkolenia - miła atmosfera, dużo wiedzy i ćwiczeń.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
A czy są jakieś kursy czy szkolenia dla amatorów wina - tylko w Trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja byłem na kursie sommelierskim w MSBiS.Naprawdę polecam kurs trwał tydzień i kosztował mnie 800zł ale było warto :) ja akurat miałem bliżej do Warszawy ale słyszałem że jeszcze organizują kurs w Poznaniu:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18
Nie wyobrażasz sobie jak wielkie korzyści zyskasz po zapisaniu się na

Darmowy !!! Kurs Barmanski " Dobry Barman bez kursu barmanskiego ale z wymarzoną praca!"

w nim dowiesz się jak
zyskac niewyobrażalne doświadczenie w oczach potencjalnych pracodawców !

zmienisz swoją osobowość na taką, którą pokocha twój szef

poznasz 20 wymaganych( podstawowych drinkow)

poznasz magiczne i nie magiczne triki barmanskie ! I to wszystko za darmo!!!

Wystarczy, że zapiszesz się na ten darmowy kurs online na kursy-barmanskie.pl

jeszcze kurs jest darmowy jednak po przekroczeniu miejsca na serwerze, będzie on kosztował 19 zł
Dlatego skorzystaj pierwszy za darmo!

Teraz wyobraź sobie, że z jakiegoś niezrozumiałego dla Ciebie powodu robisz rzecz tak nieracjonalną i sprzeczną z Twoim zdrowym rozsądkiem, że nie wchodzisz na tę stronę kursy-barmanskie.pl

Pozdrawiam Daniel Czepczyk

redaktor twojbar.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 35
Ja polecam Masters of Bartenders.
Bardzo szybko znalazłam pracę po tym kursie i poza tym nauczyłam się wielu rzeczy, których nie ma w innych kursach.
Polecam! http://www.mastersofbartenders.pl
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja skończylam kurs w Masters of Bartenders, bardzo profesjonalny kurs. polecam!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mogę Ci spokojnie polecić ten kurs z Goworku, bo go robiłem. Dzięki niemu pracuję teraz w fajnym klubie i zarabiam konkretną kaskę, także warto! pzdr!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
A ja polecam MSBiS Poznań.
Super kadra, fajny program szkolenia.
Szkolenie trwa dwa tygodnie, kosztuje 1100 zł, ale są możliwe zniżki.
Wybrałam się na szkolenie z dwoa koleżankami, więc płaciłam pond 160 zł mniej (każda z nas), dlatego opłaca sie przyjść w grupie, bo taniej.

Mają oferty pracy dla swoich absolwentów.

Polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
witam.

ja natomiast bylem na kursie w ogolnopolskiej szkole barmanow i szczerze odradzam. Caly ten kurs malo profesjonalnie przeprowadzony, troche tak na sile zrobiony.
wybralem go glownie dlatego, ze byl tanszy niz w msbisie.
Teraz wiem, ze warto dolozyć, zaplacic wiecej i przynajmiej sie czegos nauczysz, a nie na odczepnego papierek dostaniesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego uważam, że jeśli chce się zrobić kurs lub szkolenie barmańskie, to warto wybrać najlepszą szkolę...

Ja na szczęście nie żałuję, że zrobiłam szkolenie w poznańskim oddziale MSBiSu :))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się, za jakość trzeba zapłacić więcej.. ale z drugiej strony szybciej się zwraca )
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tez robiłem szkolenie w msbisie i również POLECAM! Przyjemna atmosfera, kompetentni wykładowcy i indywidualne podejście do każdego kursanta. Bardzo duży nacisk na praktykę oraz budowanie naszego wizerunku jako barmana.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadza się! Jeśli chodzi kursy zawodowe to Międzynarodowa Szkoła barmanów i sommelierów jest najlepsza. Robiłam tam: Szkolenie Barmańskie i Kurs Barista - szczerze polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
zapraszam na szkolenia i kursy barmańskie, baristyczne, kelnerskie i inne gastronomiczno-hotelarskie do Świętokrzyskiego Centrum HoReCa oraz Świętokrzyskiego Centrum Szkoleniowo-Consultingowego http://www.scsc.pl http://www.sc-horeca.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zerknąć na stronę http://www.hmacademy.pl/szkolenie-kelnerskie Mają tam różnego rodzaju szkolenia, właśnie z tej branży. I kelnerskie i dla baristów itp. Myślę, że znajdziesz też i coś dla siebie. Warto zerknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry