Widok

Kurs Spawacza - gdzie w Gdańsku?

Praca Temat dostępny też na forum:
Witam, takie pytanko gdzie w Gdańsku mogę zrobić kurs spawacza moduł 2 blachy do czołowo na 131 aluminium DNV ?? Chodzi mi o sprawdzony ośrodek szkoleniowy i nie drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WNS Pomorze wpisz w wyszukiwarce to znajdziesz adres nie wiem czy tani ośrodek ale ale dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam WNS POMORZE , mają swoją siedzibę na Marynarki Polskiej. Może nie są tani ale dobrze uczą , możliwość nauczenia się żłobienia. Byłem na kursie 136 , dużo próbek do spawania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aktualnie wns pomorze ma jakieś promocje. jak wygląda taki kurs, ile kosztuje, podaj szczegóły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
remontowa shipbulding
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wygląda taki kurs w remontowej, ile kosztuje, podaj szczegóły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, uczyłem się w Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Gdańsku ul. Budowlanych 42 szkolenie MIG 131 i jestem bardzo zadowolony, mają urządzenia Kemppi do aluminium idą jak burza . Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto przejechać się do szczecina, szkolenie organizowane nawet pod jedną osobę więc można sobie fajnie dogadać termin, mają wszystkie metody spawania w ofercie, cenowo lepiej niż w trójmieście (nawet wliczając dojazd i nocleg) http://www.sut.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry