Widok

Kurs angielskiego dla dzieci Edoo opinie

Cześć, chciałabym zacząć się uczyć języka wspólnie z moją córka (ma 5 lat) Miała styczność z angielskim w przedszkolu i wracając do domu niemalże wszystko powtarzała.
Ja nie znam dobrze języka i tu zaczynają się schody. Myślicie, że nauka języka z Edoo nam się sprawdzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajnie, że rodzice stają się coraz bardziej świadomi, że bez znajomości tego języka będzie dziecku ciężko. Ja tez zaczęłam się uczyć z moim Kacprem on ma 3 lata. Źle się wyraziłam to nie jest taka typowa nauka bardziej zabawa. Widzę, że sprawia mu to radość a w tym czasie chłonie dosłownie jak gąbka wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, spróbuj sił z Enlinado Kids 300, nam moja mama kupiła i uczymy się już dwa tygodnie. Sama bym się nie zmotywowała do wspólnej nauki tutaj w kursie ogromna pomoc.
Tutaj masz możliwość zobaczenia tego kursu https://enlinado.pl/kids/

Myślę, że w odpowiednim czasie starasz się uczyć wspólnie. Mój syn ma 7 lat, ale gdybym wcześniej miała taką możlwiość na pewno bym z niej skorzystała, ale sama też orłem z języka nie byłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuje, moja siostra właśnie czegoś takiego szukała. Widziałem nie raz jak sama zaczynała próbę nauki, ale bardzo brakowało jej pomysłów na ćwiczenia, zabawy i zwrotów. Tutaj do każdej lekcji znajdzie objaśnienie viedo super.
Moim zdaniem warto wcześniej zacząć naukę języka angielskiego z dzieckiem, dlatego żeby poznało język z innej strony tej która sprawia radość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostaliśmy od mojego brata i mówiąc szczerze jestem zachwycona. I tak dużo czasu poświęcam na naukę języka syna teraz mogę to robić z korzyścią .
Język umożliwia nam bardzo dużo, nie wyobrażam sobie żeby ktoś za 20 lat nie znał tego języka nie wiem czy zdołałby funkcjonować. Zawsze walczę o edukację moich dzieci. Moja starsza córka chodziła do szkoły językowej, bo poszła za koleżankami, ale mój Kuba 6 lat bardzo lubi ''uczyć'' się ze mną. To nie jest taka nauka, którą znamy ze szkoły tylko przez zabawę. Nie jestem nauczycielem, ale mimo to mój syn uwielbia się ze mną uczyć angielskiego. Dużo rad z tego kursu, jak ktoś nie zna dobrze języka to spokojnie sobie wszystko odświeży z tym kursem.
Odnośnie mojej córki, która chodziła około 2 lat do szkoły językowej ona uczyła się niemieckiego. Nie mogę powiedzieć, że był to stracony czas, ale nie nauczyła się mówić w tym języku. Może brakowało jej takiej praktyki jak my się uczymy teraz z synem sama nie wiem.
Polecam serdecznie wspólną naukę z dzieciakami, wszelkie pomoce jak najbardziej wskazane a kurs to świetna pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój bratanek też ma angielski w przedszkolu a ma 3 lata jestem w szoku jak śpiewa te piosenki później w domu jak fajnie powtarza itp.:)
Myślę, że jak najbardziej warto teraz zacząć w Twoim przypadku naukę angielskiego przez zabawę.

Wiem, że wiele rodziców nie zna angielskiego, dlatego też wiele kursów w tym pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie słyszałam o nauce z kursem Edoo, zastanawiam się też nad wspólną nauką z synem. Tylko boję się, że nie będę go potrafiła zmotywować. Może znacie jakieś fajne systemy motywacyjne dzieci? Bardzo chciałabym, żeby jego zaangażowanie w nauce było utrzymane. Jak wy sobie z tym radzicie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry wiek na naukę języka, ja zaczęłam nawet wcześniej moja ma 3 lata. Powiem szczerze, że uwielbia śpiewać piosenki i wszelkie zabawy ruchowe z angielskim.
Tutaj widziałam opinie o Edoo https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/kurs-angielskiego-dla-dzieci-edoo-opinie/

Myślę, że warto się z dzieciakami uczyć języka, zawsze da się wygospodarować 10- 15 minut dziennie a jeżeli to ma się zwrócić to warto.
Ja nie miałam takiego szczęścia, pierwszą styczność z językiem miałam w szkole niestety.
Dlaczego niestety, bo dzieci w grupie w większości wszystko znały przez co pani pędziła z materiałem a jak ja miałam coś powiedzieć to zapamiętałam jak się śmali, że ja nic nie umiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem nauczycielką języka angielskiego uczę dzieci w przedszkolu - odnośnie zabawy i nauki języka to jest to najlepsze co można zrobić. Dzieci kochają zabawy ruchowe i taneczne z angielskim.
Bardzo lubią też śpiewać, zawsze przygotowując się do zajęć przygotowuje różne pomoce - obrazki itp wszystko laminuje warto ucząc dzieci w domu też postarać się o ciekawe pomoce.
Moje przedszkolaki uwielbiają zabawę ruchową z kolorami i zwierzątkami. Warto kupić jak ma się w domu przedszkolaka 2 hula -hopy i wrzucić tam jakieś ilustracje. Dawać hasła po angielsku odpowiednio do tego co się znajduje i dac chwilę czasu dziecku, żeby dobiegło do odpowiedniego koła z obrazkiem.
Ja bardzo pochwalam postawę rodziców uczących się wspólnie z dziećmi, jest tyle możliwości wspólnej nauki, że warto to robić. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pochwalam rodziców, którzy uczą się z dziećmi języka. Dajecie im lepszy start i możliwość polubienia nauki z innej strony :)
Znajoma korzystała z Edoo i miała pozytywne wrażenia.
Ja też myślę nad wykupieniem jakiegoś kursu do nauki z moją córką i synek - bliźniaki 6 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz się uczyć wspólnie z córką to nic nie stoi na przeszkodzie, tylko pamiętaj żeby wracać do nauki języka systematycznie.Ja pracuje w przedszkolu już kilka dobrych lat z języka angielskiego zdawałam egzamin, żeby móc uczyć dzieci. Bardzo dużo inspiracji czerpię z kursu Enlinado Kids 300 w prowadzeniu zajęć online.
Mam nadzieje, że już za niedługo wykorzystam je na żywo nie mogę się doczekać :)

Świadomość rodziców jest coraz większa ja bardzo się cieszę, że chce Pani się uczyć wspólnie. Metod do nauki języka jest wiele warto testować i przede wszystkim bawić się tym językiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam Edoo, ale polecam zerknąć też tutaj widziałem fajne opinie o nauce z dziećmi https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/helen-doron-opinie/
Jeżeli ktoś ma tylko czas to moim zdaniem warto uczyć się na początku języka z dziećmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym skromnie dodał z mojej strony dodatkowy kurs online na questfe pl. Gdzie już od 17.06.2021 o godz. 20:00 odbędzie się darmowe szkolenie. Bardzo miłe i profesjonalne jest podejście do ludzi. Ja jestem zadowolony z efektów. Kurs online jest dla dzieci jak i dorosłych. Warto sprawdzić i się przekonać. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

do góry