Widok

Kurs księgowości - gdzie?

Witam! Chciałabym zrobić kurs księgowości.
Czy możecie mi poradzić i polecić gdzie taki mogę zrobic?
Będę wdzięczna za pomoc;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Polecam alfa edukacja w gdańsku
Może nie kurs, ale polecam w szkole policealnej w progresie rachunkowość. Dyplom lepszy niż po dyplomie i przede wszystkim więcej się nauczysz, bo nauka trwa dłużej.

Sama zastanawiam się gdzie robić, pracuję w biurze rachunkowym ale zlecają mi tam jedynie wklepywanie faktur

Trzeba mieć szczęście, żeby dostać szansę na okazanie głównej księgowej swojej umiejętności. A tym bardziej gdy dostaje się pierwszy test na pełnej księgowości. Wszystko zależy od napotkanego głównej ksiegowej i własnej ambicji.

Warto jest na pewno dokształcać się na własną rękę. W sieci jest wiele wartościowych szkoleń:
https://szkolenia-css.pl/

Od siebie polecam szkolenia organizowane przez centrum szkoleń specjalistycznych. Mają szkolenia z bardzo wielu dziedzin księgowości.

Inne tematy z forum Nauka

Korepetycje- matematyka, fizyka, biologia, polski, historia- Zaspa- UWAGA (6 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice, Zwracam na uwagę na małżeństwo z Zaspy z ul. Pilotów oferujące korepetycje z...

Korepetycje język polski (6 odpowiedzi)

Szukam korepetytora języka polskiego dla mojego dziecka. Najlepiej, aby zajęcia odbywały się...

nauka niemieckiego on line. Gdzie? (19 odpowiedzi)

Cześć. musze się dosyć szybko nauczyć języka naszych zachodnich sąsiadów i mam z tym mały...

do góry