Widok

Kurs księgowości - gdzie?

Witam! Chciałabym zrobić kurs księgowości.
Czy możecie mi poradzić i polecić gdzie taki mogę zrobic?
Będę wdzięczna za pomoc;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam alfa edukacja w gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nie kurs, ale polecam w szkole policealnej w progresie rachunkowość. Dyplom lepszy niż po dyplomie i przede wszystkim więcej się nauczysz, bo nauka trwa dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zastanawiam się gdzie robić, pracuję w biurze rachunkowym ale zlecają mi tam jedynie wklepywanie faktur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba mieć szczęście, żeby dostać szansę na okazanie głównej księgowej swojej umiejętności. A tym bardziej gdy dostaje się pierwszy test na pełnej księgowości. Wszystko zależy od napotkanego głównej ksiegowej i własnej ambicji.

Warto jest na pewno dokształcać się na własną rękę. W sieci jest wiele wartościowych szkoleń:
https://szkolenia-css.pl/

Od siebie polecam szkolenia organizowane przez centrum szkoleń specjalistycznych. Mają szkolenia z bardzo wielu dziedzin księgowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry