Widok

Kurs na DJ

Witam, jestem zainteresowany kursem na dj. Jest ktoś lub jakaś szkółka w 3city? Dzięki za info i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O przyłączam się do pytania.
Doskonały ekspert finansowy - http://www.kmichalska.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro szukacie kursu na dj'a to nikt z Was się na niego nie nadaje. Sorry ale taka jest prawda. To trzeba czuć i jeśli się serio to czuje i tego bardzo pragnie- to się tym zajmuje najpierw amatorsko naprzykład na komputerze - są setki programów do tego, albo inwestuje w sprzęt i gra. Wiem, bo sama to robiłam jak miałam, bo ja wiem, 15,16 lat? i tak parę lat mi to zajęło. Dziś już się tym nie zajmuję z powodów osobistych. Także, jeśli ktoś szuka złotego środka na zaczęcie odtwarzania muzyki i łączenia jej w seta(co jest po prostu proste jak drut - a wy chcecie się z tego szkolić (!)) to się on kompletnie do tego nie nadaje. Sorry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak, wszyscy to samouczki ;) bardziej tu chodziło o to aby zdobyć większe doświadczenie w tym co się robi. Brawo że Ci się udało. Bez pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Pani mądra.mam55lat najpierw dj dodałam w Berlinie przez 5 lat.potem wróciłam do Polski. Żeby zacząć w ogóle ten fach najpierw trzeba wyłączyć siebie swoje przyzwyczajenia.,swój typ muzy i najważniejsze być dobrym psychologiem i akceptować wszystkich ludzi. Pozdro dj karin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma sensu zapisywać się na kurs. Najwięcej wiedzy wyciągniesz z youtuba. Potem kupujesz sobie najtańszy sprzęt i ćwiczysz. Po paru tygodniach wiesz czy się nadajesz czy nie Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja walaiłem 18 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gruchę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry