Widok

Kurs na wózki widłowe Gdzie?

Praca Temat dostępny też na forum:
Witam
Chciał bym uzyskać informację, gdzie na terenie trójmiasta można zrobić kurs na wózki widłowe.
Jakieś sprawdzone miejsca?
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Rodrigez88
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja robiłem w skk chwila moment dwa spotkania i po krzyku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego, jeżeli dwa spotkania i po krzyku to znaczy że kupiłeś jakieś papiery a i tak jak dadzą ci wózek to nie będziesz wiedział co z nim zrobić więc roboty nie dostaniesz. Kase wyrzuciłeś w błoto. Gratuluję pomysłu i wyboru firmy. Dałeś się nabić w czarną d*pe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
A po co Ci kurs na wózki widłowe skoro i tak nie ma pracy ...??
Ja mam takowy kurs na wszystkie typy wózków widłowych i co i g*wno pracy nie ma ....
Co prawda ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SONPAP art. biurowe praca na stanowisku MAGAZYNIERA ... Pan Prezes chciał ode mnie wszystkie dokumenty, świadectwa pracy, pytania na rozmowie oczywiście z życia prywatnego , a jest Pan żonaty, a ma Pan dziewczyne, a gdzie dziewczyna pracuje, a czy chce Pan mieć dzieci w przyszłości itp itd ... i co na końcu dostałem odpowiedź ( 1900zł brutto umowa zlecenie czyli jakieś 1400zł netto ) praca od pn do pt po 8 - 9 h dziennie !!!
SUPER to jest właśnie POlska !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Po twojej wypowiedzi , wnioskuję że lepiej siedzieć w domu bez uprawnień na wózki, niż z uprawnieniami zarobić chociaż te 1400?.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po mojej wypowiedzi możesz wywnioskować w jakim państwie żyjemy, państwie obłudy, hipokryzji i cwaniactwa. .. jakich śmieci z nas zrobiły rządy po 89r ... Praca za 1400zł netto to płaca haniebna patrząc na to że jesteśmy w UNII EUROPEJSKIEJ ceny za żywność, gaz, prąd mamy UNIJNE zarobki na poziomie Rumunii lub krajów 3 świata !!!
Zaraz posypią się komentarze typu no tak przecież lepiej siedzieć w domu niż pracować za 1400zł a może trzeba mieć też swoje zdanie i godność !!! o tym nikt nie pomyśli ?? Jaki jest sens pracy za 1400zł ...?? założysz za to rodzinę ? Opłacisz mieszkanie ?? NIE możesz co najwyżej mieszkać u mamusi i tatusia na garnuszku ciesząc się że za ciężką fizyczną pracę będziesz mógł pójść do galerii i kupić sobie ciuszki i sr*jfona !!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nawet jeżeli państwo robi z nas 'rumunów' to i tak postawa taka jak twoja tego nie zmieni. Nie każe tobie pracować za 1400, ale zapewniam ciebie że na chodniku takich pieniędzy nie znajdziesz. Poza tym kolega szuka kursu na wózki, bo może jak takowe ogarnie to zostanie np. Kierownikiem magazynu za 3000/netto. Albo może chce uzysać dodatkowe kwalifikację aby w cv mieć oprócz wpisu - Prawo jazdy kat.B , także uprawnienia na wózki widłowe.

Ja robiłem uprawnienia w "Polkar" pod Żukowem

Można jeszcze zrobić w PORDZIE, na Przeróbce w Centrum szkoleń i jeszcze gdzieś we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Smutna ale prawda,te kursy to smiech na sali,odprawia Cie z kwitkiem w kazdym miejscu,oczywiscie nikt nie zabroni Ci pomarzyc,ze cos zmienisz w swoim zyciu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
kolego drogi zrob uprawienia w urzedzie pracy najlepiej a teraz sa tam szkolenia wiec nic nie bedzie to kosztowac..:) hmm a jak nie chcesz czekac to zrob sobie w w gdansku z jakies 300 zl:) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracuję w branży od kilku lat i teraz przyszło do nas kilku chłopaków po kursie, dopiero zaczynają i mam je wziąć pod swoje skrzydła, ale muszę przynać, że są dobrze wyszkoleni. Nie chodzi mi nawet o znajomość przepisów, ale praktykę. Z tego co wiem, robili kurs w firmie Suret, tej samej która zajmuje się też relokacją maszyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam

Prowadzimy szkolenia na wózki widłowe w Gdańsku, zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 58 3508217 lub na stronę http://www.centrumszkolen.net/kursy-na-wozki-widlowe/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
też polecam centrum szkoleń robiłem tam kurs i wszystko bardzo dobrze płaciłem ok 750 razem z teleskopem i tera pracuje za granicą mam 82 zł na godzinę. kraju nie ujawniam. Ale lepiej mieć niż nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A uprawnienia Pan wydane przez UDT czy fajny kolorowy brystol którym się można podetrzeć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja robiłem uprawnienia w Centrum Szkoleń na Przeróbce w Gdańsku z egzaminem UDT. Pełna kategoria 1WJO czyli z ładowarkami teleskopowymi za 700 zł. Potem na suwnice kabinówki i na podnośniki koszowe ładną promocje dostałem. Problemu z robotą nie mam teraz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Cześć! Jestem bardzo zainteresowany tą Twoją usługą http://www.centrumszkolen.net/kursy-na-wozki-widlowe/#:~:text=Kursy%20dla%20firm,instruktor%C3%B3w%20jest%20bezp%C5%82atny. http://www.worktime.com
Będzie musiał o tym powiedzieć szefowi, ponieważ rekrutujemy nowy zespół bez doświadczenia zawodowego, a przede wszystkim bezpieczeństwo."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja akurat nie w gdańsku, bo we wrocławiu, ale płąciłęm coś w kursy marko około 300zl, także bardzo spoko. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
300 zł?!! Wow! Mega tanio, aż sam się chyba zainteresuje, ostatnio mi jakoś ponad 700 zł zaśpiewali ;/ ile coś takiego trwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest fakt, nie warto robić jakiegokolwiek papieru- zaświadczenia kiedy czeka nas niepewność .Znam takich SPAWACZY po kursie z uprawnieniami ale bez pracy bo... doświadczenia nie zdobyli hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie opłaca ci się robić tego kursu :)

no chyba że masz zamiar pracować np. w holandii, wówczas to nawet ma sens, zdobędziesz doświadczenie w polsce a poźniej wyjedziesz na magazyny za granicę

w polsce dostaniesz 1700zł netto, praca w trybie 3 zmianowych, a jak ci sie nie podoba do won
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłem w Gdańsku w SKK za 290zł także to nieduży pieniądz, bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że nie ma pracy. Bardzo dużo firm potrzebuje osób już z uprawnieniami. Firmy już tak nie inwestują w rozwój pracowników. Dlatego zatrudniają już z uprawnieniami. Zwiększają one szanse dostania pracy. Mi osobiście bardzo pomogły. Także polecam zrobić taki kurs w SKK jest fajna atmosfera, Panie w biurze pomocne, dopasowują się do kursanta. Instruktorzy bardzo otwarci i mają dużą wiedze. A oni działają w całej Polsce i mają różne kursy operatorskie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku 22 września ta firma http://www.gizo.pl/szkolenia/ organizuje kurs na wózki widłowe - warto skorzystać z okazji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz zrobić nawet za 1500 sam kurs, co z tego jak doświadczenie zbiera się w zakładzie pracy, a nie na kursie.

Ja robiłem w Inżynierii, wstawianie-zestawianie palet z regałów. 2h max. Dużo teorii nieprzydatnej kompletnie w jeździe i obsłudze danego rodzaju wózka. BHP jest jedno i nie widzę sensu rozwodzić się nie wiadomo jak nad tym zagadnieniem.
Najlepsi są Ci, którzy robią uprawnienia przed samym zatrudnieniem. I później w cv, że znajomość i obsługa wózków widłowych :D
O dobrego wózkowego bardzo trudno dziś, bo wszyscy za gramanice wyjechali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, czy jest sens jeszcze robienia uprawnień operatora na wózki widłowe?
wózki magazynowe http://www.ajax.krakow.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na suwnicę gdzieś w trójmieście można robić szkolenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny instructor ale wiem, że go firmy wynajmują (Tomasz Żabiński-ma konto na LinkedIn) - szkolił mnie na suwnice I wózki. Tylko wiem, że szkoli na sprzętach firmowych gdzie się pracuje. Skontaktuj się z nim - może coś poradzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurs obsługi wózków robiłem w firmie Crevi-consulting. Fachowo podchodzą do tematu. Po kursie moja wiedza i teoretyczna, i praktyczna jest na wysokim poziomie. Bez problemu mogłem od razu podjąć pracę w zawodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezla oferta kurs w Dzonkowie kolo zielonej dziury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny instruktor, dopiero nazwisko mi się przypomniało. Szkolił nas na Żurawie. Facet ma ogromną wiedzę i dar uczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny instruktor, dopiero nazwisko mi się przypomniało. Szkolił nas na Żurawie. Facet ma ogromną wiedzę i dar uczenia. Jak ktoś trafi na szkolenie do Pana Żabińskiego to ma pewność wykładu wiedzy od praktyka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Może nie na terenie trójmiasta ale ja osobiście polecam kurs na wózki w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Wieluniu. Zdawalność wysoka i miła atmosfera. Sam byłem tam na kursie i zdałem bez problemu. Mają swoją stronę internetową przez którą również się kontaktowałem https://www.kursy-wielun.pl/
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś zamierza taki kurs robić, to polecam najpierw zapoznać się z https://mymls.pl/jak-przebiega-kurs-na-wozki-widlowe/. Dzięki temu dowiesz się, jak taki kurs przebiega i jak się odpowiedniego do niego przygotować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam z czystym sumieniem https://wozkiwidlowegdansk.pl/ i https://kursywozkiwidlowe.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile trwa taki kurs? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam też tuta sprawdzić jakie są koszty takich kursów, żeby się na bardzo drogie miejsce nie naciąć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja odbyłem kurs udt na wózki widłowe będąc na delegacji we Wrocławiu na dolnym śląsku. Mogę śmiało polecić instruktorów jak i całe szkolenie :) w amazonie akurat nie braknie pracy dla operatorów wózków widłowych https://www.akademiaoperatora.pl/oferta/kurs-operatora-wozka-widlowego.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, polecam Ci także kurs sep - szkolenie możesz odbyć wygodnie online lub stacjonarnie w wybranym miejscu. Ceny są okazyjne a liczba miejsc ograniczona także polecam zajrzeć i zainteresować się taką opcją. Warto poszerzać swoje kompetencje zawodowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry