Widok

Kusocińskiego

Kusocińskiego Temat dostępny też na forum:
Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i usługową. Dzięki skomunikowaniu tramwajowemu, autobusowemu oraz niewielkiej odległości od przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdańsk Brętowo mieszkańcy inwestycji Kusocińskiego sprawnie dotrą do centrum Gdańska, innych dzielnic czy do lotniska. Z kolei łatwy wyjazd na trójmiejską obwodnicę ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korki

Od kiedy na morenie jest ul. Adamowicza to rano i popołudniem jeździ się w korkach. Kolejne mieszkania w tej okolicy spowodują totalny paraliż. Jak zwykle buduje się mieszkania nie myśląc o infrastrukturze.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

Skracanie przez powstania styczniowego (?)

Ludzie z Jasienia i tak już skracają z myśliwskiej przez powstania listopadowego. W dodatkowy blok to masakra już będzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pięknie to wygląda na wizualizacji. Przed blokiem jest wielki parking strzeżony - teren na którym jest parking jest obecnie miasta, ale w sądzie jest sprawa o reprywatyzację. Docelowo pewnie na parkingu powstanie kolejny blok. Od zachodniej stronie na łące po której biegają na wizualizacji dzieci LWSM Morena planuje budowę mieszkań spółdzielczych - na stronie LWSM jest dostępna uchwała rady nadzorczej / zarządu o planach inwestycyjnych dla tej działki
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uchwała

Jaki to numer uchwały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramat...

Niech wszystko zabetonują, gdzie tylko się da. Poruszanie się autem na Morenie z roku na rok coraz trudniejsze. Czasem 10 minut mija zanim człowiek wyjedzie z osiedla, oczywiście prosto w korek. Kolejne bloki na pewno nie ułatwią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na Morenie jest tramwaj, który nie stoi w korku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

gdzie ten tramwaj ?

z ul. myśliwskiej Autobusem rano dojazd przez morenę zajmuje około 30 minut w korkach - przez samą moręnę. Na piechotę zajmuje tyle samo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Unidevelopment zaczął z przytupem inwestycje w Gdańsku od próby likwidacji wspólnie z LWSM morena placu zabaw żeby postawić wyższe bloki wpływając niekorzystnie na sąsiadujący blok. Plac zabaw musi mieć odpowiednia ilość słońca a wysoka zabudowa nie spełniałaby norm nasłonecznienia Rok temu pisały o tym wszystkie regionalne media zainteresowani tematem znajda wszystko w goglu. Pazerność nie zna granic. Kolejne fakty wychodzą....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu sie nue da mieszkać

Jestem przerażona co wyprawia ten developer co buduje blokowisko jedno,może 2,3,niech postawi 10 blokowiskiem jeden na drugim o wysokości budynków w Dubaju.Laza wokół bloku,stukaja w ściany naszych bloków,czy nasze bloki należące do Spółdzielni to wytrzymają, łazili też chcieli się dostać do mieszkań,zobaczyć czy przed budowa mamy popękane ściany,i na zewnątrz patrzyli. To jakiś horror.Ida ręką w rękę że spoldzielnia.Na Morenie nie da się mieszkać.Koniec i kropka.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krytykowano komunę za blokowiska ale teraz to idzie do potęgi. Kiedyś to jeszcze projektowano zielone fragmenty z odstępami na bloki ,. Teraz idzie blok na bloku .

Ostatnio pod budowę poszedł dawny teren dworka na górnym Migowie, teraz tereny kusocińskiego i okolice. I to jeszcze nie jest ostatnie słowo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinien być zakaz sztucznego dorabiania zieleni na wizualizacjach. Czy to jest prawnie dozwolone? Czy takie działania można gdzieś zgłosić? Masę drzew wycięto na potrzeby tej inwestycji.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry