Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabi - opinia Super moejce miła obsługa firma super
~Gabi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Opinia wątek zamknięty Bardzo mile przeżycie, polecam.
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Polecamy! wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni z sesji w 100%. Super fotograf, wie co robi, a robi to z...
~D & P
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Zadowoleni Górale ;) wątek zamknięty Chętnie wzięliśmy udział w tej sesji, sprezentowanej przez bliskich. Było...
~Basia i Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Sesja narzeczeńska - my, koty i plaża - Polecam wątek zamknięty W weekend majowy mieliśmy sesję narzeczeńską. Stresowałam się przed nią - jak...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Zdjęcia dziecka wątek zamknięty Piękne zdjęcia dziecka, profesjonalizm, bardzo dobry kontakt - polecam.
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Karolina i Marek - opinia wątek zamknięty Zdjęcia perfekcyjne, oko czujne a współpraca przyjemna :) polecamy wszystkim...
~Karolina i Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Polecamy wątek zamknięty Nie było łatwo uchwycić w obiektywie naszej rocznej córeczki, ale Krzysztof...
~k&m&r
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2015

Tak x3 Tak! wątek zamknięty Zdjęcia z mojego ślubu rewelacyjne, sesja ciążowa petarda i na samym końcu...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2015

Oczarowani wątek zamknięty Jesteśmy dosłownie oczarowani zdjęciami Krzysztofa. Mieliśmy przyjemność...
~Marta.D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Sesja "brzuszkowa" w wykonaniu Pana Krzysztofa wyszła przecudnie:) Jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2014

Agnieszka i Krzysztof - opinia wątek zamknięty Długo szukaliśmy fotografa, który podszedł, by do swojej pracy profesjonalnie...
~Agnieszka i Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Zadowolona wątek zamknięty Wczoraj otrzymałam zdjęcia z sesji mojej córeczki. Jestem przeszczęśliwa,...
~Majka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Zadowoleni wątek zamknięty Profesjonalny w pełni tego słowa tylko tak możemy zacząć naszą opinie o panu...
~Adamina i Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2013

Dziękujemy!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękujemy p.Krzysztofowi za cudowne zdjęcia, każde jedno...
~Kaja i Bartosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2013

Perfekcyjny w każdym calu wątek zamknięty Ma podejście do dziecka, nie pospiesza, wszystko odbywa się w rewelacyjnej...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

Polecamy serdecznie wątek zamknięty Miły i sympatyczny człowiek i genialny fotograf. Serdecznie dziekujemy za...
~Kinga i Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Aleksandra Wilewska - opinia wątek zamknięty Efekt pracy Pana Krzysztofa genialny!! Zdjęcia podobają się wszystkim, jest...
~Aleksandra Wilewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

Konkretnie wątek zamknięty Pan Krzysztof z naszego dnia wyczarowal magiczne zdjecia zachowujac...
~Inga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2012

Zadowolona wątek zamknięty Ten Pan robi przepiękne zdjęcia i przy okazji nie pogania oraz jest otwarty...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry