Świetna szkoła jazdy! Do L-ki poszłam w ciemno (tanio, blisko). Był to strzał w dziesiątkę. Świetna koleżeńska atmosfera tworzona przez całą załogę. Szkoła ma aktualnie 4 świetnych instruktorów (Kuba, „Olek”, Michał i Piotr), co sprzyja szybkiemu ukończeniu kursu. Miałam przyjemność jeździć z każdym z nich i dzięki temu podczas egzaminu nie byłam zdenerwowana faktem, że obok mnie siedzi ktoś „inny”. Jeździłam z nimi po wszystkich trudnych miejscach i nic podczas egzaminu mnie nie zaskoczyło. Największe podziękowania dla Łukasza „Olka” Oleksiaka, z którym wyjeździłam ponad połowę godzin. To on nauczył mnie pewnie jeździć! Każde skrzyżowanie było przerabiane na wszystkie możliwości. dzięki czemu „kruczki” zostawały w pamięci. Manewry były świetnie wytłumaczone. Bardzo podobało mi się to, że Olek NIE uprzedzał mnie, że np. zaraz dany pas się skończy i mam zjechać na sąsiedni, tylko czekał aż sama to zauważę. Dzięki temu nauczyłam się „czytać drogę” samemu i z pewnością poradzę sobie także poza Gdynią. A póki co, po 26 min egzaminu praktycznego zostałam oficjalnie kierowcą :D Dzięki Olek! Prawko zdane za drugim podejściem!