Odpowiadasz na:

LEKTURA

Cóż- siedzę głównie w domu niestety
i czytam tylko wiersze i gazety.
A muszę przyznać',
że czasem pociąga telewizja.
Czy nie rośnie niezły kretyn ?

...

Cóż- siedzę głównie w domu niestety
i czytam tylko wiersze i gazety.
A muszę przyznać',
że czasem pociąga telewizja.
Czy nie rośnie niezły kretyn ?

Grzegorz Rymopis

zobacz wątek
16 lat temu
~Grzegorz Rymopis

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry