LEKTURA
Cóż- siedzę głównie w domu niestety
i czytam tylko wiersze i gazety.
A muszę przyznać',
że czasem pociąga telewizja.
Czy nie rośnie niezły kretyn ?
...
Cóż- siedzę głównie w domu niestety
i czytam tylko wiersze i gazety.
A muszę przyznać',
że czasem pociąga telewizja.
Czy nie rośnie niezły kretyn ?
Grzegorz Rymopis
zobacz wątek
16 lat temu
~Grzegorz Rymopis