No i co ???!!! Gizmo Ochoty na lody na robił... iiii.... co ?????!!!
Ani widu , ani słychu !!!!
To jak ludziska, gdzie i o której ???
Tylko plissssssssssss w Gdańsku. :)
> paty napisał(a):
>
> > Oby tylko nie miał tego, co pewna posłanka...
>
> >
> Dlaczego? Przecież to co ta posłanka ma w oczach to najbardziej
> pozytywna rzecz w posłance:P
A co racja - to racja !!!!! :))))))))))))
> a ja nie jestem przekonana co do tego czy by nie chciał
> mieć........;)))))))))
Chciec to móc!!!!!! ;))))
Trza sie będzie przyjrzeć oczkom Jurka Dz. przy najblizszej okazji !!! Cóż tam w tych slepkach siedzi !??!!! ;))))
> pewna dziewczyna napisał(a):
>
> > Jurek nie wygląda groźnie!
>
> A Jurka nie ma co się bać...on tylko tak....... wygląda....
> a serduszko ma misiowate;))))))))))))))))
>
>
> A teraz lepiej?! ;)))))))))))
> sobie temat wymyslily :)
> skad wy wiecie tyle o moim sercu :)
> wiecej niz ja sam
>
> ech, pograze sie na ta okolicznosc w otmetach smaku alkoholu i
> w ten cudowny sposob przyspiesze akcje serca
>
> pozdrawiam
> jurek
Tort wcinasz? :)
Sknerus...byś się podzielił;)))))
> Lody z wódą???!!! Ale co zapijałeś co...lody wódą...czy wódę
> lodami?!;))))
> Co za profanacja lodów!!!;))))))))))))))
>
jaka od razu woda?! tfu ! :)
lody polane advocaatem naprawde dobrze smakuja
polecam