Widok

LODY

No i co ???!!! Gizmo Ochoty na lody na robił... iiii.... co ?????!!!
Ani widu , ani słychu !!!!
To jak ludziska, gdzie i o której ???
Tylko plissssssssssss w Gdańsku. :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasieńka napisał(a):

> Bardzo się cieszę, że dziś was zobaczę... Może poprawi mi sie
> humor... Bo czuję się stara...
Kasieńko - litości !!!!!!!!!!!!!!!! ;))))))))))))))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasieńka napisał(a):

> Bardzo się cieszę, że dziś was zobaczę... Może poprawi mi sie
> humor... Bo czuję się stara...
>
a pomyśl sobie jak w takim razie ja się czuję ?! ;)))))))) Wszystkiego najlepszego :)))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanka, ja Ci już coś na ten temat mówiłam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I dziękuję, dziękuję:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja dzisiaj taka nie całkiem szanka jestem ;))))))))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu i tam...troszke na urlopie, a poza tym to zapracowanam :(
w dodatku dzisiaj wyjeżdżam i nie zjem z Wami lodów...ach jo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
goha napisał(a):

> tu i tam...troszke na urlopie, a poza tym to zapracowanam :(
> w dodatku dzisiaj wyjeżdżam i nie zjem z Wami lodów...ach jo...
No prosze była na urlopie , a teraz znów wyjeźdża... takiej to dobrze ..!!! :)))))) Lody kupimy i przechowamy dla Ciebie ! ;))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz wstydź się... stara to będziesz za jakieś 80 lat... ale nie na pewno ;))))))))))) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAŁOLATA :)))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co się stało ? papieroski przyćmiły za mocno ? ;)

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Gizmusiu... Tobie też, gorąco - Wszystkiego najlepszego!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba w kieszeni... ;)))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziesz dziś na lodach?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście... ale najpierw wybieram się na plażę... już za chwileczkę, już za momencik ;))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)))))))))))))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale fajniee...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie tez bomba;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do zobaczyska wszystkim odważnym (to do Ciebie Manolka) popołudniu :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bawcie się dobrze i machnijcie lodzika za mnie. ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje ze sie nie spóznie,nie zalezy to ode mnie....poczekacie na mnie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SYLWIĄTKO 2 napisał(a):

> mam nadzieje ze sie nie spóznie,nie zalezy to ode
> mnie....poczekacie na mnie???
Dobrze, poczekam
Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry