Długo poszukiwałem osoby, która stworzyłaby mi satysfakcjonujące logo firmy. Miałem jakiś mętny pomysł w głowie, ale graficznie nie potrafiłem tego przelać na papier. Firmę Pawie Oko znalazłem w internecie przypadkowo. Spodobała mi się grafika strony internetowej firmy. Niestety nie znalazłem żadnych opinii w internecie. Podjąłem jednak ryzyko i nie żałuję. Głównym grafikiem firmy jest bardzo sympatyczna Pani M., wykazująca się dużą cierpliwością - jest to dość ważne, gdyż jestem wymagającym klientem i trudno sprostać mojemu gustowi. Ostatecznie zrobiła z mojego mętnego pomysłu w pełni profesjonalne logo cierpliwie wdrażając w grafikę moje nowe pomysły. Jednocześnie mogłem spokojnie pomyśleć w warunkach domowych nad każdą zmianą, którą chciałbym wprowadzić. W dodatku Pani M. dysponuje dużą wiedzą dotyczącą marketingu i reklamy - w ten sposób weryfikowała mnogość moich pomysłów dotyczącą ich skuteczności w reklamie. Co ważne było dla mojego portfela, firma ma konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm graficznych. Uważam, że współpraca z Pawim Okiem była warta mojego czasu i pieniędzy! Polecam wszystkim, a szczególnie osobom niepewnym co do wyboru firmy graficznej!!!