Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Lech wątek zamknięty Polecam instruktora Jana Lecha. Bardzo doświadczony i cierpliwy, potrafi...
~sławek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Kategoria B, C, C+E wątek zamknięty ja robiłem w LOK-u kurs na osobowy, ciężarowy i przyczepę, jestem zadowolony...
~wojtas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

Super wątek zamknięty Ja ładnych parę lat temu robiłem kat C i E jeszcze na starym miejscu ale Pana...
~Duch
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 lipca 2008

Hym... wątek zamknięty Zapisałem się na kurs i po miesiącu mam kategorie C zdałem za pierwszym...
~L.K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lutego 2008

kat C wątek zamknięty Ośrodek jest OK.
~Jacek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Izka B. - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć: zdałam za pierwszym razem !!!!!!!Szczególne wyrazy...
~Izka B.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 stycznia 2008

dla mnie rewela;) wątek zamknięty Zrobiłem ten kurs szybko,sprawnie i zdałem za pierwszym razem.Jeździłem...
~Big
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

K - opinia wątek zamknięty JAK DLA MNIE WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ WPORZADKU.TEORIA OK.PRAKTYKA...
~K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Adam - opinia wątek zamknięty Ciekawe gdzie byl moj poprzednik?ja byłem w czystym,eleganckim ośrodku LOK-u...
~Adam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Szkolenie wątek zamknięty Szkolenie teoretyczne ok ale praktyczne oceniam na mierne . Osrodek z PRl -...
~ja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 lipca 2007

Szansa?! wątek zamknięty Postanowiłam dać szansę sobie na zdanie egzaminu na prawo jazdy.Mam...
~Marta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry