Widok

ŁÓŁ - opinia

Jestem absolwentem...Oprócz złego systemu wietrzenia klas to nic mi tem nie przeszkadzałó
Zdecydowanie polecam
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda - złe wietrzenie klas szczególnie szkodliwe dla dzieci w klasach I-III np. p.Joanna Obszańska ubiera często golfy do pracy i oczywiście jest jej gorąco. Otwiera okno ostatnie w końcu klasy, a sama najczęściej przecież przebywa przy biurku i tablicy więc nie czuje otwartego okna. Jeśli dziecko z tyłu mówi że jest mu zimno odpowiada, że trzeba wietrzyć i się chartować i nie przesadzac. O ile wogóle,(bo nie każde) dziecko odważy się coś na temat otwartego okna przez panią powiedzieć
Proponuję p. Obszańskiej odgracić i otwierać okno pierwsze od strony tablicy,ubierać się lżej do pracy lub siedzieć samej w ostatnich ławkach przy otwartym oknie szczególnie zimą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24
Nie zgadzam się z tą opinią.Pani Obszańska to kompetentna pedagog wie jak ważne jest wietrzenie sal w których odbywają się zajęcia.Dzieci nie mogą przecież przebywać w dusznym nie wietrzonym pomieszczeniu.Poza tym to miła ogólnie dostępna dla nas osoba,z którą zawsze można porozmawiać.Dziwię się ,że zabrakło dla tego rodzica odwagi cywilnej aby poruszyć ten temat w cztery oczy.To świadczy tylko o nim samym.Osobiście nie mam nic do zarzucenia naszej wychowawczyni ,a nawet mogę otwarcie powiedzieć,że moje dziecko zrobiło bardzo duży postęp (dzięki metodom nauczania przez zachętę ,konkursami,metodę plusików za aktywność itd...) Pozdrawiam P.Obszańską .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się z tą opinią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21
do góry