LTE play Banino
~anonim
188.252.124.*
(9 lat temu) 17 stycznia 2017 o 21:01
Witam. Jeśli ktoś chciałby sobie sprawić LTE z Playa i używać na familijnym, to odradzam, bo to porażka... niestety uwierzyłem w ich super zasięg i teraz albo 1000 zł kary, albo bujanie się z tym do 2019 roku. ..
3
0