Widok

LTE play Banino

Witam. Jeśli ktoś chciałby sobie sprawić LTE z Playa i używać na familijnym, to odradzam, bo to porażka... niestety uwierzyłem w ich super zasięg i teraz albo 1000 zł kary, albo bujanie się z tym do 2019 roku. ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie ponownie.

Wysyłałem do Playa cały czas zgłoszenia reklamacyjne na play24 i rozwiązuje z nimi umowę bez ponoszenia kar.

Odetchnąłem z ulgą, że nie muszę się z nimi męczyć. Teraz kwestia jakiejś radiówki, tylko żeby to działało....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry